nie możliwość atakowania słabszych

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Rodzynskierpl, 3 grudnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Proponuje by wprowadzić zasadę ze można atakować tylko osoby na tym sam poziomie co ty lub wyższym.
    Mnie ciągle niszczy jeden gracz, nie mam szans z kimś kto ma dużo wyższy poziom. W normalnym życiu są areny i tylko tam można się legalnie bić. I nikt nie bije słabszego. Ta sytuacja za pewne nie tylko odbiera mi radość z gry, wiec za pewne jeśli tego nie wprowadzą to zabieram się z tej gry. Bo co to za radość, i jeszcze mam za nią płacić?. Mój portfel idzie ze mną.
     
  2. kosoglos

    kosoglos User

    W normalnym życiu nikt nie bije słabszego? Gdzie ty żyjesz?
    Taka jest kolej rzeczy i trzeba przez to przejść. Kiedyś i ty będziesz bil flaxy.
    A jeśli to tak boli, to przenieś się na serwer globalny.
     
  3. W normalnym życiu mamy prawa. Nie można zabić złodzieja, nie można pobić kogoś bo za to kara. Są sporty walki i tam się proszę bardzo bijemy. Tutaj też powinno być zakazane. Poza tym jeśli dorosły pobije 5 latka to nie dość że taki trafi do wiezienia to przez cała odsiadkę bedzie bity codziennie.
     
  4. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ta gra polega na tym że się strzela do innych frakcji, wiele misji polega na zabijaniu graczy. Każdy kiedyś zaczynał i był bity przez innych, najgorsze że istnieją zdrajcy i tchórze w klanach mieszanych, którzy dla zysku strzelają do swoich i to przeważnie w kilku na jednego. Z tym trzeba walczyć .
     
  5. Ta gra polega na tym że się strzela do innych frakcji, wiele misji polega na zabijaniu graczy. Każdy kiedyś zaczynał i był bity przez innych, najgorsze że istnieją zdrajcy i tchórze w klanach mieszanych, którzy dla zysku strzelają do swoich i to przeważnie w kilku na jednego. Z tym trzeba walczyć .
    Dobrze pisze tylko zdrajcy byli, są i będą hehe
     
    Stanleyek lubi to.
  6. Osobiście popieram wypowiedz 1 panowie wam zależy na aleji sławy pd i jak największej ilości ubitych statków i to głównie słabych. Piszecie że każdy musi to przejść bzdury taki gracz nie odlatuje dalej niż 1 mapę próbuje zarobić a wy mu jeszcze zabieracie wszystkie skrzynki i boty latasz cały dzień i zarobisz góra 500-1000 uri w skrzynkach prawie waluty nie ma to jak wam ma ten gracz kiedy kolwiek dorównać i uzbierać urkę na naprawę statku po prostu lubicie pastwić się nad słabymi bo są łatwym kąskiem i łatwym zarobkiem tak jest we wszystkich grach.
     

  7. Po to stworzono server PVE. Nie licz że coś się w tej kwestii zmieni na innych serwerach.