Blad Nie można wejść do gry

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika The_wampir9_, 7 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam mam problem z grą po zalogowaniu i sprawdzeniu skylab chciałem wejść do gry po załadowaniu pokazuje error i wylogowanie z systemu co się dzieje?
     
  2. u mnie to samo na kilku serwerach wiec albo zdechło im cos albo cos wprowadzają bez informacji.
     
  3. podobno w tym tygodniu miały być naprawione aukcje może dlatego tak się dzieje :/
     
  4. Widze ze zapisy wprowadzili na serwer globalny PvE moze to przez to
     
  5. a w ogóle kombinuja z tą gra z odejsciem Flaxa na platformie Familiady na niej jest klijent to ta gra będzie badziewiem
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony do programistów.
     
  7. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    dostalem info ze bp naprawia system rang wiec wszystko jest zaplanowane
     
  8. RelordekRD

    RelordekRD User

    Ja 30 minut temu chciałem się zalogować, no i error. Wtedy też widziałem, że jestem 2606 w rankingu (wczoraj na wieczór byłem jakoś 2675), a teraz po tych 30 minutach patrzę, że jestem 2575. Więc coś kombinują.
     
  9. -dshh14-

    -dshh14- User

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Aktualnie występują problemy z logowaniem, zaraz odbędzie się restart w celu naprawy owego błędu.

    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  10. Na 4-2 da się zalogować 1-5 też się da. Na BL powodzenia :D Wskoczyć jedynie z x8 można. A na x8 można tylko skokówką :p
     
  11. RelordekRD

    RelordekRD User

    Czy naprawdę nigdy nie mogą wprowadzić do gry w pełni działającego eventu? To niech dłużej czasu pracy poświęca na wprowadzanie nowości, a nie na pałę dają od razu na oficjalne serwery i potem gierka pada. Nie mogą serwerów beta załóżmy na miesiąc uruchomić i sprawdzać miesiąc dłużej błędów? Kogo wy tam zatrudniacie?

    Nie ma żadnego sensu urozmaicać gry w coś co nie jest dopracowane i powoduje problemy. Zdajcie sobie sprawę, że gra w dużym stopniu wpływa na psychikę ludzi. Rozumiem, że praca dewelopera, programisty i całego zespołu IT nie należy do najłatwiejszych, ale pewne rzeczy można by było przemyśleć jak lepiej zorganizować, jak chociażby informowanie nas co się dzieje i ile to może potrwać, to chociaż będziemy mieli to w głowach.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2020
  12. Masakra dzisiaj znowu to samo nie można się zalogować tyle co rano ,a premka leci ,misje codzienne w plecy,o innych rzeczach już nie wspomne:p
     
  13. RelordekRD

    RelordekRD User

    człowiek marnuje połowę czasu przeznaczoną na grę na logowanie się. Super sprawa i super weekendzik :)
     
    *GINA**[Đ•є] lubi to.
  14. Michers

    Michers User

    to Żenujące. Co event, to wpadka.
    Oni nie zrozumieją , ze tego nie potrafią
     
  15. Czego Wy ludzie oczekujecie? skoro oni sobie z rankigami i bugami nie potrafią poradzic to tym bardziej z takimi rzeczami xD lepiej tutaj nie bedzie.. więc zostaje zmienić gre lub pogodzic sie z tym jak jest niestety
     
  16. RelordekRD

    RelordekRD User

    kupiłbym premke na rok, bo gierka sama w sobie jest okej. Ale musze sie jeszcze nastepne kilka lat zastanowic ;)
     
  17. Dramat lag na lagu jeszcze lag nic nie da się zrobić
     
  18. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    smiechu warte
     
  19. majkiski13

    majkiski13 User

    i po co dali bosa pancernego, jak przy tych lagach to mnie kilka razy wyrzuci zanim ubije go

    premka do 13 tycznia, kolejnej nie biore jak i tak juz nie pekam, ale na rozchodniaczka przydalby sie sprawny event
    aby 4 spartany i finisz, to bez eventu to rok by bylo zbierania ;/

    kanapki, popcorn browary, a tak sie przygotowalem na farming :D
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2020
  20. majkiski13

    majkiski13 User

    kazdy nowy co wejdzie na forum, to zobaczy ze 9 na 10 postow o problemach :D
    i tak non top :D
     
    -ereziel123- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.