Ogłoszenie Nieetyczne zachowanie podczas eventu

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 15 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  W przeciągu kilku minionych dni obserwowaliśmy liczne zachowania pewnej grupy osób mające na celu osłabienie grywalności eventu, jak i odebrania punktów rangi zdobytych w uczciwy sposób w grze. Gracze ci podlatywali zamaskowanym statkiem na minimalnej ilości HP i bazując na niezamierzonym zaznaczeniu i zniszczeniu, wielokrotnie podstawiali swoje konta, powodując tym samym dopisywanie ujemnego poważania do kont nieświadomych graczy.

  Podjęliśmy się przeanalizowania skali tego problemu, a także jego wpływu na poziom "zabawy" jaką niewątpliwie powinny serwować wszystkie eventy. W tym miejscu pragniemy szczególną uwagę zwrócić na 2 aspekty. Pierwszym jest pozbawienie graczy dużych ilości poważania (łącznie do wyzerowania lub nawet ujemnego stanu punktów poważania), drugim możliwość raportowania fałszywego zjawiska pushingu.

  Takie zachowania nie są fair w stosunku do uczciwych graczy, jednak z punktu widzenia OWH działania te nie są jego złamaniem. Niemniej jednak postanowiliśmy, iż kwestia tych graczy będzie przez nas dalej omawiana. Chcemy by gra była wolna od takich zachowań i pracujemy nad sposobem ukarania tych kont w sposób systemowy.

  Na ten moment pragniemy poinformować Was, iż obecnie jedyną możliwością jest manualne nakładanie kar przez poszczególne ekipy Darkorbit. By było to możliwe konieczne będzie zgłoszenie takiego przypadku do pomocy technicznej wraz z krótkim filmikiem pokazującym kilkukrotne, przypadkowe zniszczenie zamaskowanego statku z tej samej firmy.


  Pozdrawiamy
  Wasza ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.