Nieistniejący statek?

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika RelordekRD, 24 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RelordekRD

    RelordekRD User

    Szanowni Państwo, uwagę kieruje głównie do ludzi z wyższego szczebla :) A tak na poważnie to chodzi mi o statek Nostromo Emisariusz, bo dostałem do niego moduł. Czy ten statek w ogóle istnieje w tej grze jeszcze? W jaki sposób mogę go zdobyć?

    P.S. z tego co wyczytałem, on był KIEDYŚ do zdobycia za zaproszenie znajomych. Ale w jaki sposób można go było zdobyć dajmy na to przez ostatni rok?
     
  2. teraz morzesz przelew zrobic
     
  3. RelordekRD

    RelordekRD User

    rzecz w tym, że za PLNy można nabyć tylko N-Ambasador, więc totalna kicha.
     
  4. sokół54

    sokół54 User

    A po co ci ten nostromo emisariusz? Już ten ambasador jest lepszy, bo ma 12 laserków i 220k HP bazowo. :)
    Poza tym do ambasadora był design z serii ARCTIC :)

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"
     
  5. RelordekRD

    RelordekRD User

    Trafiam moduły, w których są te dziwaczne Nostromo. A więc czekam na stateczek :) To takie celowe zmniejszanie prawdopodobieństwa na ciekawy moduł. Szkoda, że z tej gry robią się coraz większe "karty". Komuś mocno dopisze szczęście, a ktoś będzie wydawał mnóstwo kasy, dopóki tego nie trafi.
     
  6. sokół54

    sokół54 User

    Ostatnie lata pokazały jednak, że takie rozwiązanie zachęca gracza do starania się o coś dobrego. Nie dziwię się więc, że BP idzie w tym kierunku :)

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"