Nielegalne Programy w Grze

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika GoldenAmerican, 31 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

czy podzielasz zdanie autora posu ?

  1. Tak

    90,9%
  2. Nie

    9,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam. PROBLEM dotyczy plagi graczy na niedozwolonych programach używanych na serwerze Polska, nie jestem jeszcze na etapie FULL, rozwijam swoje umiejętności gram uczciwie w przeciwieństwie do bardzo dużej większości użytkowników z którymi niewiele robicie czym tracicie na jakim kolwiek dobrym zdaniu o was i o grze. częste problemy tej gry są na porządku dziennym przez co ja i inni gracze inwestując kupując Uridium, Premium, Rabaty itd.. wychodzą z założenia że nie warto bo nie macie najmniejszego zainteresowania dla graczy grających uczciwie. zgłaszani są wam gracze którzy robią z tej gry gówno i mimo tych zgłoszeń konta te od chwili zgłoszenia a mija 2-3-4 miesiące dalej latają na botach dalej śmieją się w twarz dla was i dla nas uczciwych graczy. wystarczy wlecieć na mapy 5-2 5-3 zobaczyć jaki jest problem i nie mieć taryfy ulgowej tylko likwidować dożywotnio od razu. Jest to problem który będzie poruszany od dzisiejszego dnia we wszystkich możliwych FANPAGE aby zwrócić uwagę TWÓRCÓW GRY na skalę tego co się dzieje. Regulamin gry jest jasny i zrozumiały, należy go przestrzegać a łamanie warunków to konsekwencje które BP powinno w końcu wyciągać. dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie tego i proszę wszystkich podzielających moje zdanie graczy o polubienie tego materiału pokazując problem. Pozdrawiam Wszystkich Uczciwych Graczy *GoldeηҳҲҳAmerikaη*
     
  2. Sweet

    Sweet User

    Ta gra jest porzucona przez twórców. Kup bota jak 99 procent graczy i tyle. Ja wróciłem bo kilku latach i legalnie nie ma sensu grać. Czasami polatam z godzinke czy dwie i to tyle. Nie masz szans z bociarzami. Twórcy mają gdzieś regulamin. Ważne, że bociarze premke kupują
     
    siwy12121212 i -PŁONER- lubią to.
  3. Squit

    Squit User

    Odświeżę i przyznam 100% racji. Samo to, że nawet nie chce się moderatorom tutaj cokolwiek odpisać. Jak zaczynałem tę grę ładnych pare lat temu to już był ten problem. Wróciłem po latach i co? i wielkie G. Nic się nie zmieniło. Tak jak kolega wyżej napisał. BP ma to już kompletnie gdzieś. Hajs się liczy nie ludzie. Nie gracze. Problemy z grą? Oj tam, jakiś kodzik dadzą nie wart złotówki ale Ty się graczu ciesz. Jeszcze poruszając temat cen za zawartość w grze... masakra. Jedna z najdroższych gierek. A szkoda. Lubiłem tę grę za ten kosmiczny klimat.
     
  4. Cygan84

    Cygan84 User

    Na invokach od tygodni latają te same boty, nawet misji nie można zrobić. Już nawet z innych firm przylatują bocić bo u nich pełno XD
     
  5. Tych botów jest od groma a robić misje na bechach to nawet mowy nie ma
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.