Pomoc techniczna Niesprawiedliwe podejscie supportu do graczy ...

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika DOOM-041, 5 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DOOM-041

    DOOM-041 User

    Witam i chcialbym w dzisiejszym poscie uzyskac odpowiedz od ekipy supportu w sprawie takiej rzeczy jak banowanie za zlamanie regulaminu (PUSHING) .
    Opisujac sytuacje sprawa moimi oczami wyglada wlasnie tak , jakis czas temu postanowilem podstawic sobie 50 statkow do misji zeby ukonczyc ja w jeden dzien i wbic kolejny lvl , po zrobieniu tego na drugi dzien nie moglem zalogowac sie na konto . Dostalem blokade i moje punkty pd i powazania zostaly zmniejszone za ten czyn o 30% zrobilem zle zlamalem regulamin i ponioslem tego konsekwencje to jest dla mnie nie mile doswiadczenie ale pogodzilem sie z tym i zdecydowanie zrozumialem swoj blad . Jestem dosc aktywnym graczem i stwierdzilem ze skoro ja mam byc karany za takie rzeczy to rowniez bede zglaszal takie przypadki bo przeciez kazdy z nas oczekuje chociaz minimum sprawiedliwosci . Ostatnio latam sobie po mapie 5 2 i widze dwoch graczy ktorzy wzajemnie tluka sie na porcie obserwowalem te sytuacje ponad 30 minut przez czas obserwacji tego naliczylem okolo 65 ubic jednego gracza przez drugiego . Zanotowalem profile sytuacje zglosilem do pomocy technicznej bo chcac nie chcac to nie byla walka pvp tylko podstawianie mocniejszego konta dla innych celow slabszego . Odpowiedz przyszla po niecalych 2 godzinach ze chetnie ekipa supportu sprawdzi moje zgloszenie lecz nie moze poinformowac mnie o wyniku tego sprawdzenia . Dokladnie jeden dzien pozniej bijac antki do misji dziennej widze te same osoby bijace sie na tym samym portalu o tej samej godzinie co dzien wczesniej . Czuje sie ta sytuacja wrecz zazenowany patrzac na to co sie dzieje wychodzi na to ze w tej grze sa rowni i rowniejsi brak tutaj sprawiedliwego podejscia do sprawy i chce wiedziec co jest tego przyczyna . Nie licze w tej sytuacji na odpowiedz typu firma ma swoje wytyczne do ktorych musi sie stosowac bo biorac pod uwage to ze ja dostaje bana za 50 ubic a ktos podstawia sobie dane konto grubo ponad 100 razy co golym okiem widac ze jest w znacznie wiekszej ilosci
    i nie ma na to zadnej reakcji to ewidentnie widac ze zadne wytyczne nie sa brane pod uwage tylko kto takiego zlamania regulaminu sie dopuszcza . Prosilbym o odpowiedzialne podejscie do sprawy i wytlumaczenie mi co trzeba zrobic by rowniez unikac zasad regulaminu OWH
     
  2. ytreu

    ytreu User

    Twoj pushing to pchla do tego co sie dzieje w rankingu ogolnym XD tam dopiero sie dzieje :D Bugowanie, przekrety, programy,wlamania na konta i nikt nic z tym nie robi ...
     
  3. Próbuj dalej, z doświadczenia wiem że ten sam ticket czytany przez kogoś innego działa cuda
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Zrób dodatkowe minimum 5 kont z których będziesz wysyłał zgłoszenia - podobno ilość kont zgłaszających również czyni cuda
     
  5. Mateuszek

    Mateuszek User

    Nie tylko ty widzisz co sie dzieje na mapach , nie ma co liczyc na reakcje tamci placa pewnie duzo pieniedzy za urke rabaty premki wiec kary nie poniosa . A ty sie pilnuj bo jesli nie to szybciutko cos na Ciebie sie znajdzie , raczej watpie ze pobanuja tych graczy miesiac czasu i dziennik usuwa wpisy wiec wielu z nich uda sie uniknac banow ...
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Temat pushingu prosze kierować do pomocy technicznej, a nie na forum. Odpowiedz odnośnie tego już otrzymałeś.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.