Opinie Nieuczciwość Graczy

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Inferis, 1 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Inferis

    Inferis User

    Ogólnie to zastanawiam się czasami czy w tej Polskiej Administracji ktoś wgl. czyta te Tikety które wam się wysyła ?? .. Ogólnie nawet jak napisze się do was że widziało się nieuczciwość graczy że podkładają sobie statki czy że coś bugują , o kontach z zbugowanymi punktami Poważania temat przemilczę , to wy i tak nic z tym nie robicie . 3 dzień z rzędu latam po jednej mapie i widzę cały czas graczy którzy podkładają sobie statki do misji , 3 dzień z rzędu "Konto A" ubija "Konto B" cały czas no ja bym dawno za coś takiego dostał bana , więc już nawet na statki nie latam a tam wystarczy postać 30 minut i widzimy jak gracz podkłada sobie jedno konto a jak podleci się bliżej do tego gracza to od razu oba konta uciekają i i znikają z mapy , są wylogowane . Ja się pytam gdzie jest sprawiedliwość gdzie ja latając normalnie bijąc setki graczy dostaje bana za ubicie jednego gracza 36 razy przez 4 dni konta które bociło i przeszkadzało mi w misji . No po prostu super , zachowanie BP i naszych adminów którzy czytają tikety i od razu je usuwają .TL_Eviana. Może się jakoś do tego odniesiecie co czy dalej za nic macie graczy którzy w uczciwy sposób chcą się czegoś dorobić w tej grze .....
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Widzisz takie konta, to wysyłaj do Pomocy Technicznej, to jak wygląda sytuacja i czy konta powinny zostać zablokowane za pushing, to już wytyczne firmy Bigpoint. Nikt ani nie poifnormuje Cie o metodach sprawdzenia, ani o wytycznych jakie mają, a tym bardziej nikt nie zablokuje danego konta, teraz bo Ty chcesz w tym momencie.
    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.