Niewitka moduł maskujący jak zachować.

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *zyguzygu*, 5 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Witam, jeżeli owy temat był, a nie znalazłem to przepraszam, ale też proszę nie usuwać a dodać do niego odnośnik.
    Rzecz w tym że kupuje moduł maskujący który według opisu ma działać aż do momentu ataku z mojej strony.
    Problem w tym że kupuje moduł, po czym w hangarze zmieniam statek i moduł znika, nie ma go ani na kolejnym, jak na poprzednim statku.
    Tak jak teraz mając dwa moduły, raz zmieniłem statek, dwa muszę zacząć grać i tracę oba.
    Więc jak nie stracić modułu, bo widzę że nie ważne czy mamy na statku czy w hangarze, musi przepaść?
    Dwa przy zmianie hali też musi przepaść skoro w opisie modułu jest iż tracimy go tylko w czasie własnego ataku?
     
  2. Raghveir

    Raghveir User

    Kupujesz moduł maskujący A ( jednorazowy ) ?

    Do tego co chcesz osiągnąć potrzebujesz CPU maskujące / CPU maskujące XL na każdym ze statków ( wedle uznania na jednej lub obu konfiguracjach ). Póki nie zaatakujesz / oberwiesz EMP , będziesz miał niewidkę na danym statku.
     
  3. majkiski13

    majkiski13 User

    najlepej mej to samo cpu z niewidka na obu konfach
     
  4. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Widać jakiś błąd był bo problem znikł, teraz wszystko działa jak powinno, pozdrawiam.