Niewykonalna misja

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika kurkawodna_ggdh, 23 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Misja nazywająca sie Niebezpieczne czasy jest niemożliwa do zrobienia.
    Część misji która polega na zostaniu na mapie r-zone przez 10min, niedłużej niz 15min jest mozliwa do zrobienia, lecz drugi punkt to przejscie na koordynaty 105/67,5 (blisko środka mapy) jest to niemożliwe.
    Mianowicie na mapie r-zone koło "kwadratowych" ścian da sie latać, ale jesli podlecimy niedaleko "okrągłych" scian zacznie nas (lagować?) to jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśli po prostu cofać do tyłu. Jako ze nieudało mi sie tam wlecieć, moge nawet przypuszczac ze te koordynaty są w tym kole do którego NIEDA sie nawet zbliżyc. Stąd moje pytanie jak wykonać tą misje ?
    Proszę kogoś z administracji żeby sie temu przyjrzał.
     
    Deszu lubi to.
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem z tą misją jest już zgłoszony
     
  3. tritok

    tritok User

    Nadal istnieje problem z misją niebezpieczne czasy, Koordynaty podane w misji nie są do osiągnięcią.
    Nadomiar złego mam dwie takie same misje - 2x Niebezpieczne czasy.

    Proszę o pomoc w wykonaniu/usunięciu owych zadania.
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Problem został zgłoszony do programistów. Nie wiemy ile potrwa naprawa.
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Dział pomysłów nie jest tutaj. Tam proszę umieszczać takie posty, pomysły są zbierane i przesyłane do centrali, a to czy coś zostanie wprowadzone do gry nie jest już zalezne od nas. Wszystkie wpisy znajdujące się tutaj, które nie są na temat zostały usunięte.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.