Opinie Nowa funkcja w hangarze dla konfiguracji statków

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 1 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    W tym tygodniu, zostanie wprowadzona nowa funkcja w hangarze: zapisywanie konfiguracjis tatków
    dodamy funkcję zapisywania/ładowania konfiguracji tatków, co pomoże Wam zmianę statku.
    konfiguracja zapisywana jest indywidualnie dla każdego statku, więc jeśli zapiszecie konfiguracje dla Goliata, to taka będzie tylko dla niego.
    Możecie zapisać konfiguracje dla innego statku tego samego rodzaju.

    [​IMG]



    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. na pewno się przyda do szybkiej zmiany :)
     
  3. Może i to fajne tylko szkoda , że nie można normalnie się zalogować na konto
     
    PanDużeKa lubi to.
  4. tomallo99

    tomallo99 User

    Super, długo oczekiwana funkcja, że też wprowadzenie tego zajęło hmm... ponad dekadę? :D No ale lepiej późno niż wcale.
     
    kris0211. i BigZ_stg lubią to.
  5. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    kurdebele fajnie
     
  6. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    BigPoint zaczyna wprowadzać rozwiązania o które gracze proszą od kilku lat :eek: może za rok czy dwa ta gra będzie się do czegokolwiek nadawać
     
    domenek i kris0211. lubią to.
  7. Oby tak było.Nareszcie coś się dzieje.
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja bym się tak nie spieszył z och i ach. Konfiguracja dla tego samego typu statu. A co jak masz różne statki? Rożne ilości slotów?

    Z tego co ja zrozumiałem, jeśli wpakujecie na jedną konfe max osłon do robienia misji pod miny, a zapiszecie konfigurację drugą gdzie speed będzie max na obu i tylko 5 laserków to ja nie wiem czy jest to powód do zachwytu. Czyli możecie zrobić konfy na golca i je nazwać nr1. do bicia botów, nr 2 do bicia alienów, nr 3 do podkładania się, nr4 na UBA itd.

    Wolałbym żeby wyglądało to tak, że jeśli chce polatać defcomem robię konfigurację i zapisuje ja, jeśli chce polatać golcem to zapisuję ją a wyposażenie używane jest to samo bez przekładania ręcznego ze statku na statek.

    Jeśli to ma dotyczyć tylko jednego typu to czy ja wiem, czy to taka rewelacja? Pożyjemy/pogramy zobaczymy. Lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2020
  9. Turok112

    Turok112 User

    Ziombel. Zmiana jeszcze nie weszła a ty już wiesz co będzie i zaczęło się typowe polackie narzekanie. Wychodzi na to że lepiej nic nie zmieniać i zostawić tak jak jest :)
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    Masz rację nie wiem co będzie. A zdziwiłbyś się, że to akurat nie polackie a tym bardziej nie typowe. Za dużo filmów naoglądałeś się z czasów komuny. Natomiast wiem, że zamiast zająć się problemem bugów, botów, oszustów to mamy zapowiedz nowej funkcji. To już wiem czym programiści się zajmowali i na co czasu nie mieli.:D
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2020
  11. mm70_9

    mm70_9 User

    Zawsze to lepiej niż wcale, zazwyczaj różne cele robimy różnymi statkami a przekładka na jednym statku to raczej nie wielki problem. Zazwyczaj latam jednym innym zbieram a i na wrota inny a więc spoko. Czyli zmiana polega na tym że wyposażenie nie będzie już przypisane/załadowane do konkretnego statku tylko mamy możliwość konfiguracji dla każdego co mamy w hangarze? Czyli nie było sensu kompletować i ulepszać kilku zestawów wyposażenia? Zobaczymy jak to będzie w praktyce :)
     
  12. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    ja tam zmiane gry zacząłbym od włączenia skryptu na bociarzy i ludzi korzystających z programów ;) napierw porządki, potem nowinki ;)

    PS. co do nowinki, nawet spoko ;P

    Edycja posta: MOD_ZERO
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 czerwca 2020
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    No właśnie martwi mnie to jedno zdanie "Możecie zapisać konfiguracje dla innego statku tego samego rodzaju." czyli z vegi nie przełożysz na golca, tak samo jak z przeniesieniem systemu. No nic szkoda może czasu na gdybanie mam nadzieję, że się mylę. Zobaczymy jak będzie.
     
  14. T0środek

    T0środek User

    W końcu po tulu latach
     
    kris0211. lubi to.
  15. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Żeby ich tam pogięło ! Próbuję sprawdzić wyposażenie dronów i PETa na konfach i okazuje się,że nie mogę,bo nie działa.O ile widzę,co mam na statku,to nie przerzuca mi ani na drony,ani na PETa.Do du...szy ta zmiana.
     
  16. silnyJon

    silnyJon User

    mi tam nic się nie pokazuje abym mógł zapisać konfe żadna ikonka
     
  17. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Pomogło całkowite zresetowanie historii w przeglądarce i odpalenie gry z poziomu ostatniego maila od BP.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2020
  18. no nie wierze doczekaliśmy sie xddd
     
    kris0211. lubi to.
  19. mm70_9

    mm70_9 User

    Faktycznie pomogło całkowite usunięcie historii przeglądarki. Fajna funkcja faktycznie ładuje na statek to co było i jest w hangarze. Przedmiot zainstalowany na innym statku nie zostanie załadowany i pokarze się o tym info że załadowano nie kompletnie.
     
  20. Darkne67

    Darkne67 User

    Bardzo fajna i przydatna funkcja, która pozwala zaoszczędzić trochę czasu. Szkoda jednak, że nie można zapisać parę konfiguracji na jeden statek [Np. max 3]. Developerzy nie pomyśleli o tym, że na każdą rzecz trzeba inne konfiguracje?