Opinie Nowa funkcja w hangarze dla konfiguracji statków

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 1 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ankalagon

    Ankalagon User

    Czyli pomyliłem się i to sromotnie.
    Bardzo fajna funkcja. O takie coś własnie mi chodziło. Teraz bez problemu wywalam niepotrzebny ekwipunek, zostawiam to co najlepsze i się bawię w konfigurowanie statków.
     
  2. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Na Maxthon to nie działa, będę musiał się przesiąść a szkoda, fajnie się mi na tej przeglądarce grało w DO. Na innych jest już OK.
     
  3. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    wyczyść pamięć przeglądarki, całą historia, a potem zrestartuj przeglądarke. miałem to samo (na operze gx) a dodatkowo nie przełączały mi sie karty z dronami i petem. poczyściłem przeglądarke i jest wszystko cacy
     
  4. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Zrobiłem nawet więcej, odinstalowałem z czyszczeniem rejestru włącznie, potem instalka na czysto i wciąż to samo, na innych przeglądarkach te sposoby pomogły, tu nie.
     
  5. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    może maxthon jest uproszczoną przeglądarką, i musisz czekać na aktualizacje samej przeglądarki? sam nie wiem....
     
  6. Miłe zaskoczenie, fantastyczna funkcja! Szkoda tylko, że tak późno, ale nie ma co narzekać :rolleyes: wielki plus