nowa nazwa

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika T·Ħ·Σ¨Σ·П·D™єї¢†GiT†, 14 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam około miesiąca temu zmieniłem nazwe i teraz chciałem powrocic do starej ale wyskakuje mi ze są złe znaki,wczesniej jakos mogłem ta nazwe miec, da sie to jakos zrobic???
     
  2. Już nie wrócisz do poprzedniej nazwy.Był dawno temu komunikat,głównie chodziło o wyeliminowanie nicków bez nazwy,takie widmo :).Jeżeli zmieniłeś,to zapomnij.Pozdrawiam
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    niestety musisz użyć innych, najlepiej normalnych liter ;)
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  4. :)
     
  5. sokół54

    sokół54 User

    Weź sobie załóz jakieś byle jakie konto. Odpal tablicę znaków w windowsie. Następnie stwórz sobie nick i spróbuj nadal taki nick na testowym koncie. Jak ci pójdzie to potem za 2 dni odblokowujesz nick i ustawiasz go na głównym koncie. Jak nie wypali to spróbuj usuwać po 1 literce, żeby się przekonać, który znak blokuje. Wtedy możesz go zastąpić innym.
    Może to być mozolne, ale może ci się udać zrobić fajny nick ;)

    Aa, nie pisz tylko samych "uśmieszków" jako post, bo to jest traktowane jako spam. :p

    Pozdrawiam,
    Marcin
     
  6. XD tak zrobiłem i mam co chciałem.Temat mnie nie dotyczy.Pozdrawiam :)
     
  7. sokół54

    sokół54 User

    Rzeczywiście, nie zauważyłem. :p Mój błąd :)

    Pozdrawiam
    Marcin
     
  8. Temat nie aktywny, zamykam.
    MOD_PRODIGY
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.