Nowa wersja gry xd xd

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -DACHU-[303], 22 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Skoro już bigpoint poradził sobie z rangami xd i poważaniem haha... to może teraz zrobić niekończącą się zaminicję i mamy serwer free to play :D xd xd no nie wierzę w tych waszych informatyków :D
     
  2. Lednox1

    Lednox1 User

    jako, że jest to moja ulubiona gra to mam nadzieje, że wszystko wróci do norm ;)
     
  3. mm70_9

    mm70_9 User

    I wróciło tyle że ze starymi błędami :)
     
  4. Póki błędy nie biją im po kieszeniach to po co mają cokolwiek zmieniać? juz pare lat temu zauwazyli, że można nas robic w bambuko i to wykorzystują :D dziś są boty i bugi na potęge :D a nie zapomnialem! przecież boty w tej grze są niedopuszczalne i od razu karane xD tak samo jak i błedy w grze xD informatycy ciężko pracują nad nimi byś mógl wykorzystywać istniejący bug z powazką nawet po połowie roku xD
     
    kris0211. i -dshh14- lubią to.
  5. -porty7-

    -porty7- User

    jacy informatycy?
     
    kris0211. lubi to.
  6. Jedyny plus z tymi rangami że teraz tłucze się każdy z każdym bo rangi nie widać i bywa zabawnie... jak flax atakuje koxa :D bo niby szeregowy
     
  7. Cupak

    Cupak User

    mi sie to podoba każdy jest teraz równy gość :D czy flax czy koks
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    temat bez sensu...
    zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.