Nowe serwery-nowy klient gry

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika wingedAngel, 9 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam, mam świetny pomysł.

    Może BigPoint zainwestuje wkoncu w nowe serwery, aby gracze mogli sobie spokojnie grac wieczorami, a zamiast dodawac helise to usuneli by problemy i bugi?

    Mysle ze to najwyzszy czas by wprowadzic klienta gry do pobrania, aby zmniejszyc ilosc problemow a zarazem polepszyc plynnosc gry i swobode gracza?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2018
    Derwisz lubi to.
  2. ViperΔ

    ViperΔ User

    XDDDDDDDDDDDDDDD takich tematów było co najmniej 10.
    Jak zrobią tak zrobią i kiedy to zrobią to wtedy zrobią.
     
  3. zacznijmy od tego ze po wprowadzeniu klienta gry do pobrania pojawilo by sie jeszcze wiecej botow, speedhackow, bugow, i duzo wiecej graczy ktorzy lataliby na auto namierzaniu z polowy mapy


    Edit.
    teraz masz boty i w niewielkim stopniu auto namierzanie i Big Point nic z tym nie robi, to teraz pomysl czy wtedy by cos zrobili. po prostu z gry stworzyloby sie jedno wielkie imperium botow i jeden przez drugiego gonilby do aliena
     
  4. RedCat313

    RedCat313 User

    ale prznajmniej teoretycznie boty byłyby łatwiejsze do wykrycia
     
  5. Dokładnie, BP mogłoby wtedy wprowadzić do bazy danych info o aktualnych botach i innych nielegalnych programach, aby zostały wykryte przez system.;)

    Ale wykrycie i banowanie botów to z kolei zmniejszenie zarobku dla BP, bociarze na skrzynki kupuja podwajacz, a boty na alieny zapewne premke kupuja i nabijaja urke.

    Mi tam boty nie przeszkadzaja, bo misja na 10.000 graczy jakos leci :p

    Ale problem polega na programach (*coś*, *coś*, *coś* itp.) oraz na tych OKROPNYCH lagacho_O
    Wydaje mi sie ze te "skrypty" Bigpointu to nic nie daja, ani nawet nie wykrywaja tego co mialy wykrywac.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 grudnia 2018
  6. SλώczγK

    SλώczγK User

    po 1 nie wymieniaj tych nazw bo to grozi banem na forum po drugie jeśli boty które zarabiają tyle w miesiąc co Ty w 2 lata ciągłej gry to powodzenia ;P
     
  7. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    @wingedAngel
    Zabronione jest reklamowanie, omawianie, rozpowszechnianie oraz pytania o niedozwolone skrypty wspomagające grę (boty). Konta użytkowników łamiących ten punkt Regulaminu będą sprawdzane pod kątem korzystania z bota.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  8. RedCat313

    RedCat313 User

    prorok jaki czy co? ;)
     
  9. DiabloK2

    DiabloK2 User

    wingedAngel uwazaj bo ci Bigpoint na konto siednie i po ptokach bo jak piszesz o botach to korzystasz z botow i bedziesz sprawdzany.
     
  10. Moim zdaniem te lagi które zdarzają się zbyt często ,strasznie przeszkadzają nie tylko mi ale i innym graczom.
    Tak szczerze mówiąc lepiej by było jakby ogarneli lepsze servery bo często podczas eventów czy większych bijatyk na 4-4
    po prostu są lagi ,że odechciewa się grania.
    Według mnie , jeśli juz miałoby coś takiego powstać to proponował bym przywrócic starego klienta do pobrania ze stara grafiką jaka była,gdyz nie było wtedy zadnych problemów ,mimo tego ze było 10 x wiecej graczy.
    Co do heliksy to prawda jak wspomniał kolega zakładający posta,BP oczekuje aktywnosci i przelewów a z serverami jest marnie.

    Łaczenie serverów: + dla BP
    Lagi związane z serverami : - dla BP
    Wprowadzenie 3 gali : +,- dla BP
    Eventy: + dla BP
    Organizacja: Totalna Kicha !
     
  11. Cupak

    Cupak User

    Nie wolno pisać bo to jest temat tabu, oficjalnie nie istnieją i nikt się do nich nie przyznaje udając dziecięcą naiwność, a to że namierzają mnie ze środka mapy w mikrosekundy po EMP to tylko przypadek ;) Trzeba przemilczeć tą niesprawiedliwość dla dobra społeczności bociarsko-programeskiej elity z Top400, która ma po kilka kont do boostowania głównego :rolleyes:

    Chyba wszystkie aktywne (przez miesiąc) konta powinny być raz na rok sprawdzone pod tym względem ??? o_O
     
  12. Adalon

    Adalon User

    wypraszam sobie - jestem ok 250 i jakoś nie używam ani "namierzaczy" ani żadnych "autopilotów" :rolleyes:

    Za to śmieszne i smutne zarazem jest jak pułkownik zostawia statek pod opieką programu i idzie spać..

    Widać że podzielili mapy serwera gry pomiędzy serwery fizyczne co widać po wydłużonym czasie przeskoku pomiędzy niektórymi mapami. Była "optymalizacja" kodu gry która coś tam poprawiła ale przy większym obciążeniu serwerów nadal wszystko siada i laguje.
    Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć parametry serwerów DO Bigpointu..
    [​IMG]
     
    RedCat313 lubi to.
  13. Cupak

    Cupak User

    Nie każdy tego musi zaraz używać jeżeli jest w top400, a zdażało się że ostatnio wygrałem kilka razy pojedynek z top2 co jest możliwe w uczciwej walce, a nie mam nawet Zeusa ani uleszpeń i miałem wtedy tylko 15 LF4. :rolleyes: a jestem jakość pod koniec 4000 najlepszych graczy. Zdarza się jednak, że są tacy gracze co mieszają ammo jak roboty, i mają gotowe ustawienia formacji i uzbrojenia zmieniane w ułamki sekund.

    Boty to inna sprawa tutaj widzę tak jak napisałeś szeregowych pułkowników itd nawet na 1-7 o_O, latam tam czasem BA_Astral ale nie wiem czy coś działa.
    Ciekawe jak sie ma sprawa w LoW czy tam ktoś boci, ale nie ździwiłbym się jakby top konta tam dorabiały się swoich bilionów PD, bo jak nie tam to gdzie ???

    Swoją drogą wbić ponad 60 MLD PD w ciągu 3300 godzin, to trzeba mieć zaparcie do gry :D Średnio 18 mln PD na godzinę czyli 356 DK.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2018
  14. Adalon

    Adalon User

    Zrobiłem pierwsze 20 ze 100 nowych misji - odbierane na boosterkach i w grupie (nie zawsze max) można liczyć średnio 1,8 miliarda za misję - te 26 mld w pozostałe 3000 godzin to sporo LOW ZET i Hadesów - krysiek nie lubię bić rekreacyjnie - tylko jak misję mam...
     
  15. Cupak

    Cupak User

    To dużo wyjaśnia :eek: Nieźle 1,8 MLD za misje ja mam łączne tyle PD co dwie takie misje.
     
  16. kadrianow

    kadrianow User

    Chyba nikt nie wpadł na to, aby stworzyć specjalne serwery dla "bociarzy".:p:p:p
     
    RedCat313 lubi to.
  17. RedCat313

    RedCat313 User

    Ej to nie było by takie głupie :D
     
  18. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Pomysł zrealizowany częściowo poprzez dodanie nowego klienta gry, obecnie znajdującego się w fazie beta. Klient gry w wersji beta został wydany 11 czerwca 2020 roku.

    W związku z brakiem aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.