Blad nowe wyrzutnei

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika MyszkaMicki, 15 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. to neich wam to zrwroca albo nwm co niech zrobia cos z ty rankingiem co skaka z dnia na dzien o kilka milionow punktow rankingowych czasami o kilkanascie mln punktow bo jak ja widze ten ranking co jest to az sie grac odechciewa to po 1 a po 2 zmienili wyrzutnie? xD dali tylko limit schladzania 75% czyli podwojne schladzanie i wyrzutnia hermesy juz sa bezsensu
     
  2. Podaj mi proszę swój nick z gry, jestem ciekawa czy Ty chociaż grasz pod ranking. Chętnie sprawdzę Twoje postępy na przestrzeni 100 dni i ocenię czy rzeczywiście Twoje chęci osłabiają ostatnie wydarzenia czy może jednak tkwisz w tym samym miejscu od miesięcy, a na forum wymyślasz jakieś głupotki.
     
  3. mimesis do tej pory może być niesmiertelny :):) ale chyba mało kto się teraz tym statkiem interesuje :D
     
  4. klocek28

    klocek28 User

    W mimezisa rakiety trafiają zawsze na precyzji rakiet, a od jakiegoś czasu jest rakieta która zabiera 75k(chyba) osłon. Więc tak jest "nieśmiertelny" jeśli bijesz się z kimś kto nie zna gry.
     
  5. pytac mozesz wiedziec nie musisz jaki mam nick to moja sprawa a to ze cale 775 tkwi w miejscu i bez programow z mapy nie wylatujecie to nie moja wina
    107% unikow na mimesisa ale nadal otrzymuje uszkodzenia xDDD fajna niestmiertelnosc :p xD
     
  6. No i co z tego ze wbili zrobię te punkty do rankingu? To nie lata 2008 - 2013 gdzie ten ranking jeszcze miał jakiekolwiek znaczenie. Teraz to większość tych co sa wysoko w rankingach nic nie potrafią zrobić na mapach.
     
  7. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Jako że ostatnie posty są nie na temat, to wątek zamykam.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.