Nowi gracze

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -[ERGO]-, 28 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. -[ERGO]-

  -[ERGO]- User

  Gra z tego co kojarzę w dalszym ciągu się reklamuje, próbuje nabyć nowych graczy. Problemem jednak jest rozwój konta. Kiedyś trzeba było na fulkę się nieźle narobić, zdobycie full lf3 i bo2 wiązało się z dużym nakładem czasu/pieniędzy. Szacowało się, że maksymalne rozwinięcie konta kosztuje koło 10mln uridium.
  Problemem jest to, że im więcej czasu mijało, tym nic się nie zmieniało, a nowości wchodziły. Teraz już poza zbieraniem lf3, trzeba zbierać już nie lf4, tylko lf5 i bo3, ulepszyć na maksymalny poziom, zebrać statki, moduły, 50pp. Nie wyobrażam sobie ilości godzin, które nowy gracz musiałby spędzić aby wymaksować konto, skoro moje konto założone w 2009 roku (z przerwami w grze oczywiście, ale jednak) dalej nie jest wymaksowane, dopiero mam kilka bo3.
  Bigpoint najwidoczniej woli, aby kupować konta przez różne portale aukcyjne, niż zbierać kasę z nowo założonych kont.
  Może przydałyby się jakieś misje, które oferowałyby w nagrodach jakieś spore ilości amunicji, laserów, osłon, uridium? Może jakieś kody do wpisania, o ile konto ma mniej niż miesiąc?
  W tym momencie gra jest nastawiona aby wyciągać kasę od starych graczy, którzy grają w tę grę od lat. Może przydałoby się zachęcenie nowych graczy aby w ogóle zaczynali grać w tę grę i również wydawali kasę?
  Gdybym miał zaczynać grę od początku, to niestety nie zacząłbym. Niestety, gdybym nie miał pomocy znajomych w grze, nawet gdybym bocił konto i wydawał setki złoty w sklepie i tak masakrycznie dużo czasu zajęło by wymaksowanie konta. Może czas trochę zmienić podejście BP?
   
 2. KacproproK

  KacproproK User

  no teraz to jak chcesz mieć fulla szybko to musiałbyś korzystać z "niedozwolonego" wspomagania które jest wspomniane w regulaminie
   
 3. Cupak

  Cupak User

  po prostu zmieniała się formuła gry na granie samym ze sobą i cpu (systemowe czy innego rodzaju jeden pies), a dobra zabawa która kiedyś napędzała zniknęła na zawsze ok 2011
   

Poleć tę stronę