Blad Nowy bug ? {geturidium}...

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika pawelniebudek3, 11 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Siemka, szybkie pytanko. Czy u was też dziś lub ostatnio wystąpił taki ciekawy bug który zamienia wszystko co jest napisem lub jakąś statystyką w rzeczy typu {geturidium} zamiast ilości urki za zabicie alienka itp?
    Jeśli ktoś chce zobaczyć jak to wygląda dodam tu linka do wrzutki bo nie potrafię dodawać jpg na forum przez ich narzędzie :(

    https://megawrzuta.pl/filesgroup/0edc1e1f961f5e6095c19fb5b37365f3.html
     
  2. Michers

    Michers User

    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2023
  3. Tak dokładnie o to chodzi. Ja gram na globalu i to mam niestety ..
     
  4. tropiciel

    tropiciel User

    Prawdopodobnie zależy to od konfiguracji komputera na którym się gra. Mam dwa lapki i na jednym mam ten problem a na drugim jest normalnie prawdopodobnie chodzi o sterowniki karty graficznej
     
    pawelniebudek3 lubi to.
  5. Michers

    Michers User

    Posiadam multikonto, tzn. przez jeden login gram na 3 serwerach - polski, globalny i niemiecki.
    na polskim jest błąd, na niemieckim nie ma.
    Jeżeli teraz będąc na polskim zmienię serwer na globalny, błąd występuje.
    natomiast jeżeli zmieniam serwer z niemieckiego na globalny wszystko jest ok, ale po niemiecku. Robilem kilka razy i zawsze to samo.
    Na forum niemieckim, które jest bardzo aktywne nie ma wzmianki o tym błędzie.
    Wnioskuje , ze są problemy tylko z polskim językiem.
     
    -dshh14- i pawelniebudek3 lubią to.
  6. =koksik=

    =koksik= User

    Wydaje się że problem jest na globalu, polskim, ale DR nie o tym nie wspomina.
    DLACZEGO???
     
    pawelniebudek3 lubi to.