Opinie Nowy dodatek N.O.W.A. 2022

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 7 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Do DarkOrbit nadchodzi coś nowego: z dumą prezentujemy funkcję N.O.V.A.! Te inteligentne formy życia i najemnicy, znani jako neooperacyjni agenci awangardy, postanowili zaoferować swoje doświadczenie bojowe w większej sprawie – Twojej! Od walki kosmicznej do ulepszeń P.E.T. , na pewno znajdziesz N.O.V.A. który odpowiada Twoim potrzebom. Dlaczego nie zatrudnić kogoś do pomocy w codziennych obowiązkach?
    Zupełnie nowa funkcja zostanie uruchomiona w środę, 7 grudnia 2022 r., po zakończeniu naszej cotygodniowej synchronizacji.
    Sprawdź poradnik dotyczący nowej funkcji: [LINK]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    wiem ze nie na temat... ale moze zamiast nowości wprowadzic skrypty na boty i programy?? moze by wzmocnic serwery bo lagi?? gdzie nasz klient gry na nowej platformie ktory mial być ???
     
    jarcips lubi to.
  3. dobrze gada
     
  4. Groovkoyad

    Groovkoyad User

    czyli wiadomo o co chodzi :) kasiora, a może powtórzyć sytuację z Zeusem ;) nazwać go CRESUS i po 400PLN za szt :D
     
  5. Cupak

    Cupak User

    myślałem że 3 gala i nowe ciekawe alienki :cool: ale jak zwykle kolejny bezsensowny nudny dodatek
     
    -PŁONER- lubi to.
  6. Adzik.

    Adzik. User

    Jak używać min we wrotach ABG? XD
     
  7. ghy123

    ghy123 User

    Jak co roku wracam zobaczyć a tu bum "N.O.V.A" jacyś obcy co dają premie, pomysł chyba zaczerpnieli z innej gry przeglądarkowej
    a ta premia min do wrót ma jakiś w ogóle jakiś użytek ???
     
  8. Nikt o to nie prosił. 100k za jednego agenta? Bonusy tylko do wrót ABG? Losowanie bonusów przy zakupie każdego agenta?
    Nie, ja tego nie kupię, nawet jak kiedyś będę miał kilka milionów urki na koncie.
     
  9. AHT

    AHT User

    Jak dla mnie to jest to kompletnie bezużyteczny badziew który stworzył ktoś kto nigdy nie grał w tą grę, bonusy do abg pokazują że pomysłodawca nie ma pojęcia w ogóle co robi. Nikt tego nie ruszy za 100k/70k urki oprócz ufe graczy z endgameu którzy mają już wszystko i nadmiar urki to sobie potestują bo czemu nie a reszta to oleje
     
  10. Widzę ze w zespole dalej działają inteligentni programiści zwiększanie obrażeń przez miny we wrotach alfa, beta, gamma ???

    No teraz to mi ekipa zaimponowała
     
    -PŁONER- lubi to.
  11. Cupak

    Cupak User

    bo te pomysły powstają w głowach ludzi którzy nigdy nie grali w tą grę dłużej niż 5 minut, można tylko pomarzyć jakby mogło wyglądać DO gdyby słuchali graczy :rolleyes:
     
  12. ten projekt uwazam za slaby bo wole 100k urki wpakowac w peta na dodatkowe sloty itp albo hp bo nie mam UFL a gram od 2009r. nie na bocie tylko normalnie dla samego siebie. ten Nowa jak czytam daje cos do peta i do zbierania powazki i doswiadczenia statkowi nic wiec czy to jest czy nie to nie wnosi do gry normalnemu graczowi
     
    -PŁONER- lubi to.
  13. na diametriol by cos mogli dodac bo to uzbierac to tragedia
     
  14. -dshh14-

    -dshh14- User

    1 miesiąc statusu Premium, 1 x N.O.W.A. (na stałe), 100 x czip ewokacji, 20 x klucz do skrzyni, 5 x KuponPrime i 10 jedn. dodatkowej energii.
    DOVANGUARD *
    * Ważne do 31 grudnia 2022 r.
     
  15. majkiski13

    majkiski13 User

    tak slabe bonusy, ze 1 z kodu przygarne i pozniej dluugo nic, wyrzutnie dmg, hp i promki, bo3 na 20 i mam plan 5 letni, przy srednio godzinie dziennie i jak tako w pvp pojdze. wiecej takich slabych dodatkow poprosze, przynajmniej nadgonie bociazy i oszustow :)
     
  16. Lednox1

    Lednox1 User

    dodatek bez szału ;(
     
  17. mleszko

    mleszko User

    pamiętać trzeba że w użyciu może być tylko jeden a reszta odpoczywa
     
  18. gdzie znajde czipa ewakuacji ?
     
  19. -dshh14-

    -dshh14- User

    1 miesiąc statusu Premium, 1 x N.O.W.A. (na stałe), 100 x czip ewokacji, 20 x klucz do skrzyni, 5 x KuponPrime i 10 jedn. dodatkowej energii.
    DOVANGUARD *
     
  20. mm70_9

    mm70_9 User

    Kodeks postępowaniaWięcej pkt. poważania1%2%3%4%5%6%

    Czy dotyczy tylko ubitych obcych czy również za nagrody za misje i ukończone wrota ?