nowy klient

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika majkiski13, 20 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fothmog

    fothmog User

    1. Po co robic klienta-przegladarke z flash jak flash traci support?
    2. Skoro to przeglądarka odchudzona i zoptymalizowana pod DO czemu po 5 min mi muli gdy przęgladarka (Brave) dziala ok o wiele dłużej nie mowiąc o chromebooku który bebechy ma o polowe gorsze od lapka a zero mulenia.
    3. Zgadzam się z Pawłem tylko po kalendarz używam.
     
  2. korek185

    korek185 User

    Nagrody z kalendarza "klienta" zebrałem.Początkowa wersja nawet dało się grać bez pełnego ekranu.Druga też jako tako,lecz po ostatniej aktualizacji już nic nie działa (32 bit).Gram na starym lapku win7 64 bit ,na chromie wszystko chodzi jak zwykle.Porażka z tym "klientem" b/k...
     
  3. Jak dla mnie,od momentu,gdy B.P usunął te setki botów z 3-2,w czwartek wieczorem bodajże,gra śmiga,jak ta lala.Żadnych problemów ze skokiem,zaznaczaniem NPCtów itd.
     
  4. a jest juz nowy kijent bo mnie wisi jescze stary i nie da sie usunac a widze ze daty maleja prosze oporade trzeba od nowa zarwjstrowac ??
     
  5. senballpl

    senballpl User

    ja tam mam problem z klientem jak klikam start to wywala mnie na stronę do logowania
     
  6. tropiciel

    tropiciel User

    Miałem to samo. Zaktualizuj Flash Player wyłącz i włącz komputer i powinno wszystko śmigać u mnie pomogło
     
    senballpl lubi to.
  7. Ja sie pytam czy w tej chwili jest nowy klijent {adaptor ] , bo wisi stara plensza jeszcze z serpni a jak nowy czy trzeba od nowa pobierac , mulenie mnie nie nteresuje mam dobra predkosc
     
  8. genARX

    genARX User

    Potwierdzam klient to jak na razie kiepskie rozwiąznie loguje się na nim na chwilę a później przechodzę na FF bo nie idzie grać na kliencie cały czas klatkuje - zróbcie coś z tym bo przeglądarki szybciej i lepiej działają