Nowy klient

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ShatteredHeaven, 6 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Dobry wieczór, ściągnąłem niedawno nowego clienta, by go wypróbować - nie otwiera się, wyskakuje okienko, że "w komputerze brakuje api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, spróbuj zainstalować ponownie by rozwiązać problem". Po przeinstalowaniu, restarcie itp nic kompletnie się nie zmienia, ktoś mający w tych sprawach pojęcie ma jakiś pomysł? Idzie ten plik .dll pobrać po prostu z internetu i czy ma to sens? Dzięki z góry za pomoc!
     
  2. tomallo99

    tomallo99 User

    Jaką wersję windows posiadasz? Jeżeli inną niż 10, w tym może leżeć problem - oficjalnie klient działa tylko na win 10.
    Może niektórym działa na innych wersjach, ale tego nie wiem - jeżeli ktoś korzysta z wcześniejszych windowsów i klient mu działa, może tutaj dać znać
     
  3. 8.1 niestety, ale czytałem, że od 7 w górę powinno iść. Mam jeszcze xp, ale to nie ma o czym w ogóle mówić.
     
  4. mm70_9

    mm70_9 User

  5. Mój stary lapek i Windows7 wszystko działa.Muli lekko ,ale działa.
     
  6. CrYsTo

    CrYsTo User

  7. Groovkoyad

    Groovkoyad User

    mi na W7 działa ale nie ma 3D, nie można zaznaczyć w ustawieniach, coś chyba niedopracowane...
     
  8. Dzięki za info! Niestety z niewiadomych przyczyn komputer nie wychwytuje aktualizacji... Proces "wyszukiwania" ich może trwać godzinami i nic :confused:
     
  9. mm70_9

    mm70_9 User

    Link do aktualizacji tak jak napisałem jest na stronie Adobe - wystarczy wybrać jaki masz windows
     
  10. Udało mi się dojść do tego jak zaktualizować system, tak czy owak po aktualizacji nie dość, że client się wciąż nie uruchamia to w dodatku znaczna część aplikacji przestała chodzić, pojawia się na chwile okienko z napisem "sterownik ekranu amd driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność" i bądź tu człowieku mądry :/ rozwiązał ktoś taki problem?
     
  11. Stanleyek

    Stanleyek User

    Witajcie , też mam problem z uruchomieniem klienta, mam windowsa 7, zainstalowałem
    Update for Windows 7 for x64-based Systems (KB2999226), ale nadal po zainstalowaniu klienta otwiera mi się tylko strona startowa, po kliknięciu w start strona pobierania się otwiera , ale niestety program się nie pobiera i taki stan pozostaje. Już nie wiem jak dalej kombinować, może ktoś pomoże.
     
  12. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    napiszcie do pomocy technicznej, informacje są zbierane i wysyłane do programistów
     
  13. Jak tak dalej pójdzie to tego klienta nie będzie dla kogo wypuścić
     
  14. Cupak

    Cupak User

    dlaczego nie robią klienta dla Linuxa ?? :eek:
     
    Adhinav lubi to.
  15. To akurat nie był problem z klientem tylko z moim sprzętem. Pomęczyłem się, pogłówkowałem i udało się wszystkie problemy rozwiązać, więc chyba można zamknąć. Dzięki za podpowiedzi!
     
    TL_Eviana. lubi to.
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    bardzo się cieszę, a możesz napisać co pokombinowałeś? Może się komuś w przyszłości przyda :)
     
  17. Przepraszam, że tak późno - nie zaglądałem na forum. Generalnie nie zrobiłem nic wielkiego, problem leżał po stronie mojego sprzętu. Przeinstalowałem sterowniki karty graficznej, pogrzebałem w ustawieniach i postawiłem na wydajność kosztem efektów wizualnych i jakoś poszło.