nowy klijent gry

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika T·Ħ·Σ¨Σ·П·D™єї¢†GiT†, 24 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. Simanko czy tylko mi tak wywala gre,nie grałem z 6 miesiecy twraz mnie naszło i komputer sie restruje,a to w coś klknąć nie moge,wiecejj urzerania z tym jak grania.ma ktos tak ???bo to nie normalne jak mi sie laptop restartuje w ciagu gry,a dodam ze jak nie grałem to komp chodził normalnie a jak dzis mnie naleciało żeby pograć,to przynajmniej 3 razy komp stanoł.
     
  2. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Co prawda poniższy link prowadzi do nie w pełni aktualnych danych, ale w pewnym stopniu może pomóc.
    Radziłabym sprawdzić, czy Twój laptop ma wszystkie aktualne sterowniki, czy odinstalowałeś Flash Playera oraz czy masz najnowszą wersję Klienta Gry (niedawno była aktualizacja).
    https://board-pl.darkorbit.com/threads/wymagania-sprzetowe.97481/