nowy moduł 150% dmg dla leonova

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Legenda, 12 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Legenda

    Legenda User

    rakieta na osłone z tym modułkiem 670 k w osłonę :D to jakiś żart?
     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    bajer
     
  3. majkiski13

    majkiski13 User

    nie ma wzmianki o pp na rakiety a juz na pewno nie ma na statku designow do dronow do dmg z rakiet, x>700 lekko wjezdza :Dfinal wprowadzenia bedzie taki, ze czesc botow na 2g przeniesie sie...
    ale czekam na modfol, bo misji na siby nie robie z tak, to siby jak mk beda bekac :)
     
  4. warrriat

    warrriat User

    Ja tylko przypominam ,że rakieta ma 4 minutowy czas schładzania a z laserów masz stały dmg 80k/s. Rakieta dodatkowo bije tylko w osłony i spowalnia twój statek.
     
  5. Lukines_10

    Lukines_10 User

    Pomijając fakt, że na 1 gali botów nie odpalą bo system obniża bardzo szybko nagrodę (system działa na zasadzie ilości alienów a nie zarobionego Uridium więc dla bota bardziej opłaca się ubić 100mk niż 100 lordakii)

    Nic się nie zmieni - leonov to ma być najlepszy statek dla flaxa na dorobku więc aż podziw bierze, że tak długo nad tym myśleli :) Osobiście nie widzę w tym module niczego nadzwyczajnego :D
     
  6. SL3ND3RM4N

    SL3ND3RM4N User

    Jak bedzie hitac albo demaner to bedzie płacz, że leonov OP. Mi to pasuje :D
     
  7. Legenda

    Legenda User

    nie mogę nigdzie znalezc kiedy event rusza , może ktoś coś ?

    może wkońcu rakiety sar-2 znajdą zastosowanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.