Opinie Nowy serwer PvE

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 10 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Lataj na naszym nowym serwerze PvE, zbuduj swój nowy statek i zasoby oraz rzuć wyzwanie najbardziej przerażającym wrogom na mapach! Serwer PvE zapewnia wszystkim pilotom ochronę przed innymi graczami, z opcją zaangażowania się w walkę PvP wtedy i tylko wtedy, gdy obaj gracze się zgodzą.
    Loguj się codziennie do 25 grudnia, aby otrzymać dodatkowe nagrody na nowym serwerze, w tym uridium, amunicję i dodatkową energię!
    Serwer wystartuje 10.12 o godzinie 10:00
    Sprawdź wszystkie szczegóły w naszym FAQ: [KLIK]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. -OMEN-

    -OMEN- User

    Nie widzę tego serwera.
     
  3. Cupak

    Cupak User

    Serwer nazywa się "Globalny" w zakładce "europa zachód"
     
  4. -OMEN-

    -OMEN- User

    Dzięki
     
  5. Ciekawe ze cześć graczy otrzymała dostęp do pakietów z cyborgiem i hammerkiem ;) nie zebym chcial kupic ale ciekawosc pozostaje czy to od lvlu sie pojawia czy jak ? xD

    @TL_Eviana. możesz odpowiedzieć dlaczego jest nie równy dostęp do pakietów ? Pakiet z cyborgiem posiada dodatkowo 300 mil pd, osłony lasery amunicje itd. a dostępu nie ma każdy.

    Nowe, niesamowite przygody czekają! Dorwij ten pakiet, zanim przepadnie! Pakiet zawiera:
    – statek Cyborg
    – 25 x niestabilny laser LF-4
    – 5 x Hyperplasmoid LF-4
    – 30 x generator osłon SG3N-B02
    – 16 x generator napędu G3N-7900
    – 8 x dron Iris
    – 1 x P.E.T.
    – 1 x mechanizm Kamikaze (poz. 3)
    – 10 000 jedn. sepromu
    – 200 000 szt. amunicji UCB-100
    – 25 000 szt. amunicji RSB-75
    – 25 000 szt. amunicji CC-D
    – 327 680 000 pkt. doświadczenia

    Wskazówka: Przed kupnem tego pakietu upewnij się, że masz puste sloty na drony. Jeśli nie, drony Iris mogą nie zostać przyznane. Kup puste sloty na drony, sprzedając swoje drony Flax, jeśli jeszcze możesz!

    Możliwy jest tylko jednorazowy zakup! 279,90
    na globalnym europa 1 dostepny na globalnym PvE niedostepny choc jak wyzej wspomnialem nie dla kazdego tak samo
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2020
    fatalitek97 i -dshh14- lubią to.
  6. mm70_9

    mm70_9 User

    Serwer faktycznie jest pełny graczy, większość to jednak tak jak wszędzie... lata na... A jako ciekawostka pomimo odpalenia cpu pve bijąc tylko i wyłącznie devo bo taka misja dzienna padłem od innego obcego gracza czyli to pve nie do końca działa czy już znaleźli sposób?
     
  7. _FinQ_

    _FinQ_ User

    A ja wydałem 250 złoty za jakieś gówniane LF3osłony i 5 lf4 no i statek czemu ja nie mam dostępnego takiego pakietu moim zdaniem powinno to być dla wszystkich nie tylko dla wybranych ... Gdybym wiedział że istnieje taki pakiet od razu bym go kupił a nie kombinował co tu kupić ... Wszystko fajnie na serwerze ludzie są tylko najwidoczniej posortowani .. podać ID może wtedy pakiet będzie dostępny ? Czy jest teraz możliwość cofnięcia tego co kupiłem i zamianę na pakiet Cyborga ? Szkoda że teraz aby ten pakiet mieć muszę wydać kolejne pieniądze a nie wszyscy chcą wydawać całą wypłatę na grę przez takie coś inni ludzie są poszkodowani i później wkurzeni że muszą wydać kolejny raz piniadze aby kupić konkretny Pakiet...
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2020
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie mam pojęcia, dopytam :)
     
  9. Cupak

    Cupak User

    moim zdaniem to nie powinni tworzyć nowego serwera tylko dać taką możliwość wszędzie dla każdego, komu się chce od nowa robić konto na które poświęcił kilka lat o_O
     
    =Aspazja= lubi to.
  10. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Dopytałam i problem z pakietami jest znany
     
  11. stworzyc serwer dla botow jaki to ma sens xd
     
    majkiski13 lubi to.
  12. _FinQ_

    _FinQ_ User

    Czyli jaki ? Bo ja się nie dowiedziałem jaki problem
     
  13. Yaca

    Yaca User

    Teraz pisze konta w którym nie mogę kupić Pakietu Cyborga. Więc chciałbym usłyszeć powód dlaczego ja nie mogłem kupić ani nie mogę tego pakietu ?
     
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    jak dobrze zrozumiałam, to wszyscy powinni mieć dostęp do tego pakietu :)

    odpowiedź masz w mojej wypowiedzi wyżej
     
  15. Yaca

    Yaca User

    Proszę o to link że scrennem https://iv.pl/image/Gt9r72I.
    Możecie konto sprawdzić i będziecie wiedzieć że nie kupowałem. Gdybym wiedział że takie coś jest kupiłbym. Masakra ..... jakiś temat dotyczących reklamacji jest ?
    Zależy mi żeby sprawę wyjaśnić tego niewidocznego pakietu
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2020
  16. morison911

    morison911 User

    ujął bym to w ten sposób, serwer zrobiony aby zdobyć dużo pieniędzy w krótkim czasie dużo osób kupuje pakiety za "mikro płatności" bo nie chce im się bić konta od początku. Botów też będzie dużo a nawet pewnie więcej, sam pomysł lepszy dla osób które nie grają rankingowo
     
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ale pisałam wyżej, że problem z niewidocznością tego pakietu jest znany. :) Więc nie musisz niczego udowadniać
     
  18. Yaca

    Yaca User

    Tobie jest znany a mi nie ..... Teraz dlaczego niektóre osoby mogły go kupić a np. ja nie..
     
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    bo jest błąd, pisałam o tym wyżej.
     
  20. Yaca

    Yaca User

    Od nie będę drążyć tematu masz wieści mniej więcej kiedy będzie to naprawione ?