Opinie Nowy serwer PvE

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 10 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 1lolek

    1lolek User

    _FinQ_ napisał

    A ja wydałem 250 złoty za jakieś gówniane LF3 a nie wszyscy chcą wydawać całą wypłatę na grę


    Ty się weż do roboty a nie grasz w jakąś durną grę cały miesiąc harujesz jak wół :eek::eek::eek: nie pijesz:oops: ,nie palisz:oops: nawet do pracy chodzisz na piechotę :oops:co by nie wydawać na benzynę :oops: każdy grosik odkładasz na DO:oops: a tu oni robią cię w trąbę :p:p:p
     
  2. blad to sa boty na tym serwerze
     
  3. Yaca

    Yaca User


    Wiem ze kłamią ale nie bede sie prosić o jakiś pakiet .... Tylko jak na razie nie ma czym sie zachwycac ze 1 cyborg lata se po mapie i wszystkich rozpierdziela hahahah jak mu hp prawie sie nie zbija z jego dmg po 70k na tym etapie gry mmmm. Ogolnie fajnie ludzie graja tylko szkoda ze nie traktuja równo ludzi
     
  4. mm70_9

    mm70_9 User

    I mamy... nawet botów na PL brak , cisza wszędzie, głucho wszędzie co to będzie, co to będzie... tylko jakieś koksy w niewidce próbują coś jeszcze ubić tylko po co ?
     
  5. Hmm temat pakietu cyborg jest znany według informacji z centrali każdy powinien mieć dostęp ,bardzo fajnie ale filmik na yt pokazuje jasno że to oszustwo graczy a ekipa sugeruje że to błąd producenta więc już można przyjąć że wpływy były dobre producent nie zareaguje na nie równy start graczy na serwerze bo to żaden problem.
     
  6. mleszko

    mleszko User

    mając włączoną ochrone PVE 3 razy zostałem ubity przez innego gracza który też miał włączoną ochrone i nie została mu wyłączona
    a co jeszcze ciekawsze w sobote rano widzałem grzcza z PET-em na 20lv może Eviana mi to wytłumaczysz
    pakietów jak na razie niema
    nie mam też ekskluzywnego kalendarza codziennego logowania choć luksusowy jest
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2020
  7. Ares[19]

    Ares[19] User

    I przez ten błąd dał bardzo duża przewagę innym
     
  8. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Po za tym jak można wydawać kase na jakies pakiety... wy ludzie nie widzicie ze oni lecą tylko na kase ??? Jezeli ciagle bedziecie robić to co oni wam dyktują ta gra nigdy ale to nigdy się nie zmieni... bo ciagle dajecie im do kieszeni...
     
    -dshh14- lubi to.
  9. mm70_9

    mm70_9 User

    Na mapę x-1 loguję się bez problemu ale po przeskoku dalej "wiszę" na starej mapie, wcześniej wystarczyło przeładować i byłem na innej ale teraz tylko trwa łącznie i nic. Inni też tak mają ?
     
  10. TrumpTower

    TrumpTower User

    to samo
     
  11. Zary-pl

    Zary-pl User

    Też tak mam od 30 min
     
  12. Groovkoyad

    Groovkoyad User

    u mnie od 10 po przeładowaniu strony cały czas "trwa łączenie..." sprawdzałem kilka razy, szkoda czasu, zamiast lepiej jest coraz gorzej, hehehe
     
  13. Zary-pl

    Zary-pl User

    Bp jak czegoś nie popsuje to się bardzo źle czuje a nasza ekipa ma to głęboko w poważaniu i tyle w temacie
     
  14. Ankalagon

    Ankalagon User

    to efekt ogarniania 3 innych gier. Ciekawe czy w tamtych tez tak dobrze idzie.
     
  15. Michers

    Michers User

    A włączona ochrona PVE to ta świecąca otoczka czy odwrotnie?
     
  16. TAR

    TAR User

    Jak wam nie działa ,zmieńcie sobie statek w hangarze i dopiero załadujcie gre...a po załadowaniu gry statek zmiencie na mapie,bo jak zmienicie na stronie to sie zbuguje
     
  17. PikTik

    PikTik User

    h
    Hmm zmienić statek na mapie ? to trzeba mieć cpu skokowe... przy obecnych cenach na aukcji dla "normalnego" gracza to ogromna przeszkoda. Nie chcę nawet pytać jak zebrać takie miliony ba miliardy na zakupy w parę dni by w pełni wyposażyć statek. Byle część kosztuje ponad 10mil, zwykłe statki kilkadziesiąt milionów a reszta ponad miliard
     
  18. Ares[19]

    Ares[19] User

    Proponuję Wam wrócić na swoje serwery gdzie wcześniej graliście, większość jest teraz na PVe serwie
     
    -dshh14- lubi to.
  19. TAR

    TAR User

    A w lewym górnym, rogu co masz? po zalogowaniu na mape zmieniasz tam statek czy hangar i gotowe. Mi tez nie wchodzilo zmieniłem hangar zalogowało sie i wtedy na statek swoj zmieniłem(na mapie musisz )i gotowe
     
  20. mediatech1

    mediatech1 User

    Wgl nie da sie wskoczyc na 5-2 wymienic palladium ..