Opinie Nowy serwer PvE

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 10 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -major-

    -major- User

    Witam.Jak dostać się na ten serwer?
     
  2. mm70_9

    mm70_9 User

    Wybierasz przez wybór serwera gry - taka kropa pod id gracza na stronie głównej - wybierasz Europa zachód - następnie z listy serwer Globalny. I to jest to...
     
    -major- lubi to.
  3. -major-

    -major- User

    Wielkie dzięki. Nie wiedziałem który serwer wybrać:)
     
  4. Zary-pl

    Zary-pl User

    Wczoraj pomogło ale dzisiaj od rana godz 6,10 jak zawisłem we wrotach wykonując skok z 2/5 na 2/7 i się wylogowałem zmieniłem już wszystkie statki w hangarze i dalej trwa logowanie nie pomaga czyszczenie ani usunięcie historii a juz to trwa przeszło 13 godz a PT milczy. Może ktoś ma inny sposób na to a może TL albo inny modek pomoże?:mad:
     
  5. TAR

    TAR User

    Widzisz mi też e działa ten serwer by zyskał mnóstwo graczy ale do nigdy nie umie zrobi cos raz a dobrze....
     
  6. RocketBear

    RocketBear User

    Wczoraj kilka godzin wiszenia w portalu pomiędzy mapami. Dziś całkowity brak możliwości zalogowania. Czyszczenie ciasteczek zmiany przeglądarki próby logowania z klienta niestety nic nie pomaga. Najlepsza jest pomoc ekipy z supportu:
    1. odpowiedź "problem jest nam znany i "pracujemy" nad jego rozwiązaniem"
    2. odpowiedź "czy problem nadal występuje?"
    Tak występuje od dwóch dni i pytanie jest tak nie na miejscu przy obecnej sytuacji, że głowa mała. Fakt, polska ekipa może co najwyżej zgłosić problem do centrali tylko tam wszyscy mają koronę i nikt nie pracuje, nawet zdalnie.
     
  7. mm70_9

    mm70_9 User

    Z przeskokiem przez wrota jest jakiś większy problem... przeskoczyłem na 5-2 i statek od rana tam wisi. Robiłem już z przerwami kilkanaście prób i niestety bezskutecznie... trwa łączenie. Może zaryzykować kolejny statek by wreszcie przebić się na 5-3 tylko czy to ma sens ?
     
  8. mapa nie odpowiada tak samo jak 2-2 i kilka innych map, wiec nie ma sensu probowac dalej, bo statki ci sie skoncza i nie bedziesz mial calkowicie jak latac
     
  9. Zary-pl

    Zary-pl User

    Niema sensu statki się skończyły od godz 6,10 wisi w portalu 2/5 na 2/7 po zmianie statku loguje się już 16 godzin z krótkimi przerwami i nic a pomoc milczy mają na to jeden dzień roboczy żeby odpowiedzieć na problem:mad:
     
  10. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    nie można takiej blokady PvE wprowadzic na serwery wszystkie??? bezsens kto chce bic graczy niech bije, bez sensu grac od nowa na serwerze pelnym botów ,na PL dorobić mi się mega cieżko, niby ubije sam uber kryśke ale przy dobijaniu wyskakuje z niewidki typek i mnie zjada ,gdzie mam pelne HP...takie cos powinno byc na kazdym serwerze
     
    =Aspazja= lubi to.
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Już dawno rzuciłam ten pomysł (nawet była ankieta), kilka lat temu sugerowałam, aby gracze mieli możliwość zmiany trybu gry (Hitman dla graczy PvP i Watchman dla PvE), ale spotkałam się z niezrozumieniem, wręcz hejtem.
     
  12. Ankalagon

    Ankalagon User

    O nie nie, macie swój serwer PvE i grajcie wśród boćków. Życzę wam wszystkiego dobrego na tym serwerze.
     
  13. tl kiedy naprawicie bugi z poważaniem
     
  14. Frosty$

    Frosty$ User

    wie ktoś kiedy będzie serwer pve 2 bo gra polega na szukaniu aliena przez kilkanaście minut a nie nie na grze
     
  15. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie wiem kiedy je naprawią, nie podają nam takiej informacji
     
  16. to bylo wiadome ze jak wprowadza serwer PVE to wszyscy latajacy na botach beda mieli mokro w majtach bo "o boze, o jezu serwer gdzie mozna bocic i ci pushingu nie zrobia" granie tam recznie to strata czasu
     
  17. jazon161

    jazon161 User

    Witam ale to nie centrala decyduje o karaniu oszustow za bugowanie powarzaki. Pytam to czemu na innych serwerach z ty sobie doskonale radza tylko nie na PL.
     
    -dshh14- lubi to.
  18. Weeeee

    Weeeee User

    odpowiedz jest bardzo prosta poniewaz nikt na serwerze pl3 nie buguje powazki
     
  19. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie pisz proszę
    nie pisz proszę bzdur :) o tym decyduje BP, jeśli taki skrypt ruszy, to pojawi się ogłoszenie (zalecam ich czytanie).

    Temat wątku dotyczy innego tematu, więc wracamy do niego.
     
  20. Groovkoyad

    Groovkoyad User

    nie , no raz w tygodniu lub dwa człowiek chce zagrać a tu doooopa, w niedziel było to samo, nawet przeładowanie statku nie pomaga cały czas łączenie, chyba znowu wiatr druty pourywał, prawie jak za komuny :D