Opinie Nowy serwer PvE

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 10 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ja też uważam,że jak nie umiecie opanować tego serwera,to dajcie sobie spokój.Zamknijcie ten bajzel.Po co zawracacie mi głowę.Ja na szczęście nie wydałem ani złotówki na ten serwer PVE,ale gdybym wydał,to szlag by mnie trafił.
     
  2. milicja1

    milicja1 User

    Dlaczego tacy ludzie jak ty nie mogą pojąć że to moderator forum a nie programista BP. Zbiera dane, opinie, błędy i wysyła wyżej. Od naprawiania gry sa inni ludzie. Dlaczego niektórzy mają taki wąski zakres myślenia?
     
  3. Jakby odeszło z tysiąc graczy i by kasa nie płynęła to by ogarnęli problem a tak to po co zawsze znają się frajerzy i kasę wyłożą a dostaną g.....
     
    memil i -dshh14- lubią to.
  4. RocketBear

    RocketBear User

    Jak dla mnie bomba. Od czasu gdy otworzyli server PvE to każdego dnia występuje problem od kilku godzin do nawet kilkunastu nie da się zalogować. W sumie podziwiam ludzi którzy zainwestowali w pakiety startowe, urke, premki, rabaty jak gra działa ok 2-4h dziennie zwłaszcza w nocy jak jest obciążenie serwera w 10-20%. W ciągu dnia ani z rana ani w dzień ani wieczorem nie da się zalogować. Dziś w ciągu całego dnia można było się zalogować i sprawdzić które jest miejsce w ranku albo skylab rozbudować i to by było na tyle. Mapę gry oglądałem na screenach i YT.
    To jest tak zwane "graj z nami" wg. BP, nawet bonusów nie da się odebrać którymi się chwalą, że będą każdego dnia...
     
  5. RocketBear

    RocketBear User

    HAHA no chciałbym, ale jak "cały dzień" (bo niezależnie o której godzinie) próbowałem się dziś zalogować to było "trwa łącznie", więc nawet nie mogłem sobie po bazie polatać...
     
  6. Frosty$

    Frosty$ User

    gdzie oferta na cyborga z pd i innymi korzyściami pod płaszczykiem braku połączenia chyba zapomniano o tym, niech napiszą mamy za dużo graczy na serwerze czekajcie na pve 2 i chyba poczekam żeby grać jak kiedyś po kilka h na grze żeby mieć jakiś ranking a nie harować 17 h na serwerze bo chyba to zabawa a nie praca w kopalni
     
    Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2020
  7. Zary-pl

    Zary-pl User

    Kolejny miły dzień logowania bez końca pozdro dla całej ekipy PT laga :)
     
  8. mm70_9

    mm70_9 User

    No fakt od dwóch dni nie jestem w stanie nawet zrobić misji dziennych, jeśli nawet uda się zalogować to po chwili mapa przestaje odpowiadać i padamy od aliena. Przeskok na mapę x-3 czy x-4 juz nie jest dla mnie możliwy bo statki utknęły na x-2 - bez sensu gra ma przynosić rozrywkę a tu jakieś totalne nieporozumienie.
     
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Goovkoyad, otrzymujesz blokadę na miesiąc za wulgaryzmy, Twoje posty usuwam.

    Problemy z serwerami są znane, programiści pracują nad rozwiązaniem problemu
     
    bubel1984 lubi to.
  10. FuksorHD

    FuksorHD User

    ,,Programiści'' :D serwer ma już problemy z tydzień, więc z takim tempem to jeszcze poczekamy :)
     
  11. Octavis

    Octavis User

    Mamy 2020 rok, zaraz 2021 a tu ciągle serwer z problemami technicznymi. Rozumiem że mogą być błędy z jakimiś pojedynczymi funkcjonalnościami, ale logowanie i utrzymywanie połączenia to najbardziej podstawowe rzeczy które powinny zawsze działać bez najmniejszych zacięć. Szkoda dawać pieniądze ludziom którzy nie przykładają wagi do takich rzeczy. Na PL1 też były dziś lagi, aż z gry wywaliło, więc to nie tylko ten nowy serwer na problemy. Brak słów.
     
    **Mr.Smith**, =Aspazja= oraz bubel1984 lubią to.
  12. mm70_9

    mm70_9 User

    Działa dziś na nowym serwerze podwajacz wrót ? W opisie nie ma i szkoda mi testować...
     
  13. Gra na nowym serwerze PvE miała byc czystym rozdaniem dla wielu ale gdy na start widzisz ze jedni maja dostep do pakietu którego reszta nie zobaczy ( swoja droga pakowanie kasy w tego trupa to juz obłęd ) ciągłe błędy lagowanie i wywalanie z serwera , do tego "nowy " serwer wypuszczony przed końcem roku i to ciągle na flashu nie wróży nic dobrego . Zastanawiam się kto tam w tym BP decyduje o tym co trzeba zrobic a co olac bo kasa sie zgadza ( olac wszystko skoro i tak płaca to co sie przejmować ) . Dziwi tez fakt ze firma która na Unity miała grę w prawdziwym 3D ( Battelstar ) nie potrafi zrobić porządku z DO, równie dobrze mogli odpalić Battelstara jako DO tylko zmienić nazwy statków a kilka wykasować bo większość powstała w pracowni BP a nie byla zapożyczona z Uniwersum BSGO .
     
    **Mr.Smith** lubi to.
  14. Serwer PVE znowu nie działa połączenie gry. ciągle
    \
     
  15. Jeżeli zaatakowałem przeciwnika i odpaliło mi się PVP to jak te PVP teraz wyłączyć ?
     
  16. samo sie wyłoczy po24h schładzaniu.
    a po zatym poco tam grac jak tam bot na bocie jak za dawnych czasach pl przed ogólnym banem
     
  17. Frosty$

    Frosty$ User

    kończe inwestowanie pln w ten serwer top 400 i szef major mnie nie interesuje czekam na pve 2,3 itd...

    wbili sobie range na hadesach z innych krajów jest więcej osób a ja nie mam z kim zrobić w sf przynajmniej wyślę kapitana i mi zrobi pergi za mnie jak nie ma chętnych i to jest fair

    Edytowano przez MOD_ZERO: Nie piszemy posta pod postem!
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 grudnia 2020
  18. KpinAA

    KpinAA User

    ,,Miniakcje specjalne oraz wyprzedaże na serwerze PvE będą miały miejsce w innym czasie niż na obecnie istniejących serwerach. Wyślemy informacje na temat tych akcji oddzielnie dla obydwu serwerów!"

    Gdzie sa te informacje na temat akcji spejcalnych? Bo jakos nie moge znaleźć ich na forum.
     
  19. Zary-pl

    Zary-pl User

    Nie znajdziesz bo ich nie ma:D
     
  20. Legenda

    Legenda User

    jak znalezc cos czego nie ma hmm mozna to sobie tylko wyobrazic :p