Opinie nowy system "malejących przychodów"

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sami kopiecie dół tej grze ;)
     
  2. Ludzie jest szalenia mało możliwe aby osoba pracująca/ucząca miała ochotę/potrzebę gry 4 godziny od PON-PT. Osobiści Pracuje i nie mam ochoty grać więcej niż 1 godzinę na dzień. Wyjątek stanowi SOBOTA/Niedziela około 2 godziny. Uważam ze jest to jakieś działanie aby ograniczyć skoki RANGI np serwer EUROPA GLOBAL 1. Osobiście widziałem jak gracz TERA....T lata całe dnie po mapach BL. Jestem za TYM pomysłem. Uwolnijcie rankingi dla ludzi nie dla programów. Jak to zawsze bywa że najgłośniej Krzyczy "Złodziej". Tak więc Pozdrawiam i zapraszam do przyjaznej gry na serwer EU1. Dla jasność Bez programów, w myśl zasady ile ugrasz tyle twojeXD
     
  3. Kemot81

    Kemot81 User

    Wkopńcu wzieli sie za te boty mam nadzieje ze odejda do lamusa.
     
  4. ismiech

    ismiech User

    Jeżeli będą to sensowne ograniczenia czasowe to pomysł jak najbardziej na "+".
    Mam cichą nadzieję że uwzględniono fakt, że w weekendy ludzie mają trochę więcej czasu na grę :)
     
  5. Co za spaczone myślenie XD A co z ludźmi, którzy mają możliwość grać w pracy? W ogóle jak można oceniać w ten sposób, że "ja nie mam ochoty grać tyle i tyle, to inni na pewno też nie mają". Są osoby, które mają nadmiar wolnego czasu i są to różne części dnia. Generalnie teraz wychodzi na to, że każdy zakupiony pakiet, który działa w czasie rzeczywistym, a niestety w skład takowych wchodzi większość nowych bosterów i cała podstawa gry dla graczy zaawansowanych, czyli:
    - premium
    - rabat
    - podwajacz
    Dla niektórych również boster +50% PD/poważania... Jak to ma teraz wyglądać, że płacę za 24h wspomagaczy realne pieniądze, co samo w sobie namawia gracza do zorganizowania i spędzenia przed komputerem większej ilości czasu, a gra sama w sobie zmniejsza mi te punkty po niedługim czasie? Jedyna nadzieja, że we wrotach ograniczenia się nie pojawią, chociaż punkty rankingowe nie tylko z wrót się biorą. Już pomijając kwestie rankingu, bez premium gra jest o wiele mniej atrakcyjna. Kupując teraz premkę płacimy daną sumę za określony czas, a sam producent zarazem ogranicza nam zarobki z alienów, których bicie premium ma nam ułatwić. BEKA niesamowita, jaja jak berety. XD!
     
  6. Bład logiczny ty kupisz 50% a ja nie, więc i tak masz przewagę. Jasną sprawą staje się ze podstawa gry nie leży w biciu Alienów, robieniu Wrót!! Gra jest reklamowana jako GRA PVP! Dlatego mam szaloną nadzieję że RANGA będzie rozdzielona. Ranga dla ALIENIARZY i ranga za Zestrzelenia Graczy. Wszyscy tu obecni wiemy ze sama w sobie ranga nie BIJE, ale bardzo mnie irytuje ze Generał ma mnie ubitych statków niż JA.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  7. demfjux

    demfjux User

    Tak i jest może pvp ale żeby brać udział w pvp trzeba jakoś osiągnąć eq i lvl i tp a powiedz mi jak nowy gracz grając 1 h dziennie ma to w szybki sposób osiągnąć? To jest idiotyczny pomysł jak to ma niby walczyć z botami .Jeżeli miało to być przeciwko bota to by zrobili to samo co inni twórcy czyli laucher z zabezpieczeniami np popularny easy anti cheat i problem z głowy. A nie ze mi będzie kto kokwiek mówił ile będę gral ,gram tyle i ile mi się podoba[/QUOTE]
     
  8. Nie wiem czy wiesz (bo zapewne jeszcze nie dojrzałeś do irków), gra Darkorbit powstała naście lat temu, błąd logiczny byłby gdyby takie zasady istniały od początku. Wprowadzenie czegoś takiego po tylu latach jest bardzo nie w porządku.

    Alieny i wrota to część gry i żebyś narodził się 17 razy, nie będziesz nikomu narzucał jaki kierunek ma obrać. Gra jest reklamowana jako gra PvP, więc jak flax zaczynający grę ma w miarę sprawnie rozwinąć konto by mógł w takim PvP istnieć? Jaki masz pomysł na zrobienie tego bez bicia alienów lub bicia ich godzinę dziennie?

    Jak może Cię irytować ile ktoś ubił statków? Co to ma wspólnego z rangą, skoro jedno i drugie polega na czymś innym. To że ktoś woli sobie porobić wrota nie jest mniej istotne w grze niż to co Ty akurat lubisz w niej robić. Uważasz, że zasługujesz na wyższą rangę, bo ukręciłeś więcej botów z góra x2 niż jakiś generał? Kozak fighter musisz być w takim razie. No BEKA że hej. XD!
     
  9. xDDDDDDDDDDDDDDDDD tylko tyle napisze by skomętować ten jakże super przemyślany i dopracowany pomysł. można było to rozwiązać na milion innych lepszych sposobów xD (pewnie w głowach osób odpowiedzialnych za ten pomysł to wyglądało tak że ludzie zaczną przelewy robić xD) AHAHA BEKA
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2019
    kris0211. lubi to.
  10. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    ta akcja znaczy tyle, że po prostu rzadziej będziemy widywać niektóre stateczki, co do saim i mordków na 1 gali nawalają z białej ammo :)
    jak dla mnie świetny schładzacz emocji :)
    grywam góra 2 godzinki, nawet w week, a za rankingami nie oglądam się od ponad 5 lat, czyli czasu, gdy BugPoint dopuścił do "grania" boty i dał ciała z niesławnym systemem antybotowym.
    dla mnie od tego czasu skończyła się pogoń za króliczkiem, bo z automatem nie zamierzam rywalizować.
    trawię czas na grze bez spinki, czego i wam życze :)
     
  11. REVERS

    REVERS User

    Ahahah wasze nowości są coraz lepsze xD Nie ma to jak totalnie rozbić grę xDD
    Ciekawe kto wpadł na ten jakże genialny pomysł :p hahah nie no, tego się nie da skomentować, to przebija wszystkie nowości tej gry :D

    Kase by chcieli, ale za co to ja nie wiem...
    Żeby się pozbyć botów i autonamierzaczy mogli zrobić wiele, wiele wiele innych kroków, ale najlepiej spartolić grę i cieszyć się dobrymi aktualizacjami xDDD

    Skoro tak, to za DŁUGI czas grania zmniejszajcie osłonę i hp alienów. Dlaczego mam dostawać mniejsze nagrody za alieny, które mają normalne hp i osłonę? Tracę tyle samo amunicji na nie. To jest żenujące, nie macie żadnego prawa do zakładania takich limitów. Możecie banować konta za nielegalne programy, ale wprowadzanie takich limitów? To jest chore - to nie jest żadne rozwiązanie, a ograniczanie ludzi i dysponowanie ich czasem to lekka przesada. Nikt mi nie będzie mówił kiedy i ile mam grać, jednego dnia mogę nie grać w ogóle a drugiego cały dzień. Na tym polegają gry, że człowiek gra kiedy mu się podoba - dzięki temu właśnie uśmierciliście ledwo już pełzającą grę

    Dajcie kontakt do dewelopera gry, tutaj szkoda czegokolwiek komentować
     
  12. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    a tak wgl, to proponuję wam zwielokrotnić przelewy na te podwajacze i inne zwiększacze wszystkiego w tej grze, bo może jak zobaczą, że zalało ich wiadro przelewów w tej darmowej pvp, to opamiętają się z takimi pomysłami :) :) :)
    bo ani chybi, jak teraz zaczną schładzać czas, to niebawem wprowadzą limit na wrota ::)
    jeden hades dziennie :)
    jedno lov na tydzień :)
    jedno logowanie do gry na miesiąc :) :) :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
     
  13. jazon161

    jazon161 User

    zenada to co robia limity smierszne to jest nie udolnosc ekipy chroniy bociarz
     
  14. REVERS

    REVERS User

    A mało tego, teraz wszyscy, którzy inwestują w darkorbit ( premium, rabat itp. ) powinni żądać zwrotu pieniędzy od obecnie aktywnych pakietów, przy ich zakupie nie wiedzieli o niczym takim jak te śmieszne ograniczenia - łamanie regulaminu na oczach graczy..
     
  15. Legenda

    Legenda User

    Będzie na + świetny pomysł :D
     
  16. Jeszcze nie zdążyliście zobaczyć jak to wygląda "w praniu", a już psioczycie.
     
    ismiech lubi to.
  17. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Otrzymaliśmy informację, że do korekty nie liczy się tylko czas gry, brane jest wiele czynników i gracz grający uczciwie może być spokojny.
     
  18. _KrisKom_

    _KrisKom_ User

    Wczoraj gralem cały dzien , wieczorem dostawałem 6 urki za małą kryske , gre zakonczylem o 00:30 , jest 9:30 a ja w dalszym ciagu dostaje 6 urki za małą kryske. Brawo Bigpoint XDDDDDDDDDDDDDDDD
     
  19. po 50 min bicia mk do misji spadla mi urka no coz dobra gra
     
  20. Zosiaczek

    Zosiaczek User

    A ja grałam wczoraj cały dzień z przerwami 2 do 3 godzin - skończyłam grać o 2 w nocy. Dzisiaj nie zauważyłam negatywnych zmian a raczej na plus, z 8000 uridium zrobiło się 10000 uridium. Jestem zadowolona. Grałam dzisiaj 3 godzinki i nie zauważyłam negatywnych zmian. Może grać to trzeba umieć :)
     
    MStaLL•ζ• i Legenda lubią to.