Opinie nowy system "malejących przychodów"

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Legenda

    Legenda User

    cały dzień dzis robie abg i jest po staremu liczone
     

  2. Problem w tym że ten "skrypt" potrafi obniżać nagrodę juz po 30 minutach gry... Jak dla mnie to wszystko jest jedną wielką żenadą i nie ma żadnego "skryptu" tylko nagrody są obniżane losowo.
     
  3. ViperΔ

    ViperΔ User

    Jezeli ma to byc "antybotowskie" chociaz boty nie istnieja ale ok niech bedzie to co za problem dodac captche co jakis czas? Wstawalby ktos co jakis czas o 2-3 w nocy zeby kod wpisac? xD
     
  4. Bot by Ci wpisywal te kody :) tak bylo kiedys jak byly kody captcha na skrzynki bonusowe :) najprosciej by bylo zbanować wszystkie boty
    boty dalej bocą na mapach i jesli nie bedą bocic na mapach, to na wrotkach lub korzystali z namierzaczy :D nie wierze, że potrafią robic takie skomplikowane skrypty, a nie potrafią wychwycić botow xD
     
  5. ViperΔ

    ViperΔ User

    Spokojnie daloby sie zrobic tak zeby bot nie zgadywal se od tak o kodu xD przeciez wtedy by tego nie bylo?
     
  6. Zeus_33

    Zeus_33 User

    a w ogóle jest gdzieś info o tym jak to działa?^^ czy po prostu tak o wprowadzili ;D
     
  7. SλώczγK

    SλώczγK User

    nic nie jest napisane mamy się DOMYŚLIĆ :D
     
  8. Zeus_33

    Zeus_33 User

  9. Zeus_33

    Zeus_33 User

    i tak sobie lecę i patrzę a tu tylko 2 boty :D na cała jedną mapę x7 :D no miód :D
     
    -RΛGΛT-PL- lubi to.
  10. Bo jest niedziela.. kazdy we wrotach
     
  11. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Taaa...;) niedziela u mnie na serwie nie ma znaczenia ;)
     
  12. ismiech

    ismiech User

    Z perspektywy kilku dni odkąd działa ten "system" stwierdzam, iż autopiloty jak latały tak latają...
    Brawo za próbę naprawy problemu, szkoda że ta próba okazała się kompletną klapą :rolleyes:
     
  13. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Ale za to nie nabija miliony uridium ;)
     
  14. ismiech

    ismiech User

    Ale za to rinusk sobie nabijają ;)
     
  15. Ankalagon

    Ankalagon User

    miliony już mają. I nadal nabijają.
     
  16. jak dla mnie po wyzej 10h niby grania gracz powinien dostawac 0 za wszystko nikt mi nie powie ze gra wiecej gram w to 8 lat i zeby grac w to dluzej to trzeba by sie najpierw wyrzygac krotko mowiac pozdrawiam
     
  17. cos nie tak to działa Kolego tam jest chyba tylko przykład jak działa na innej gierce.
    bo samo sformułowanie tego zdania nie pasuje do naszej sprawy cytat { Mówiąc krótko, im dłużej gracz jest online, tym mniej nagród otrzyma. Gracze którzy grają do 10h, Nie zostaną dotknięci przez ten system, w rzeczywistości otrzymają zwiększone nagrody na krótki czas!} u nas już po 2 godz. zmniejsza
    wiec jak to sie ma CO???
     
  18. Ankalagon

    Ankalagon User

    Może mi się wydaje ale słyszałem pogłoski, że mechanizm jest tak dziwacznie skonstruowany, że nalicza czas nie na grze lecz na jednej mapie. Jeśli to prawda, to 10h na jednej mapie przeskok na drugą, 10h i przeskok na trzecią i tak w kółko - Można się bawić. ( tak tylko słyszałem ) Więc ten mechanizm to po co został zrobiony? Mówi się o czymś tam - a ja słyszałem, że w UE pewna ustawa - ale o polityce nic nie piszę. Może ten cały mechanizm to tak naprawdę zasłona dymna, dwie pieczenie na jednym ogniu, lub coś w ten deseń. Jednych poinformować, że działamy, przeciwdziałamy; innym dać do zrozumienia, że nadal nic nie robimy tylko taka ściema/pół środki dla odwrócenia uwagi. A z tego co czytam na forum dotyka on uczciwie grających a nie tych drugich. Więc o co tu chodzi? W sumie to zadałem retoryczne pytanie - przecież to DarkOrbit.
     
    rrr-roger500-rrr, kris0211. oraz Adiii* lubią to.
  19. ViperΔ

    ViperΔ User

    Kogo masz na mysli piszac "tych drugich"?