Opinie nowy system "malejących przychodów"

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~SPRINT~

    ~SPRINT~ User

    czysty socjalizm, im mniej czasu poświecisz tym więcej otrzymasz...
    im mniej pracujesz tym więcej socjalu, mopsów, +500 dostaniesz...

    jak akurat nie powinienem narzekać bo mało gram (11 lat konta wylatane 2400h), ale jaka to sprawiedliwość względem tym co chcą grać więcej, i zdobyć więcej?

    tego orwell nie przewidział że socjał się wkradnie nawet do gier :eek:
     
    rrr-roger500-rrr i *HARY* lubią to.
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Udowodnij
     
  3. ViperΔ

    ViperΔ User

    Co masz na myśli? Zadałem tylko pytanie o kogo chodzi.
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nie płacz tylko udowodnij. Przecież to takie proste.
     
  5. Zeus_33

    Zeus_33 User

    masz chyba złe informacje :)
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Być może. Wiesz sam nie doświadczyłem niczego złego bo nie boce i nie bociłem, a ci co bocą to każdy przekazuje rożne informacje. Ale nikt z bocacych nie narzeka. wręcz przeciwnie głośno się śmieją z tego mechanizmu.
     
  7. Zeus_33

    Zeus_33 User

    no nie wiem czy tak się śmieją :D:D^^ skoro coraz mniej uridium zarabiają :D:D
     
  8. śmieją się bo palladium nadal nie ma restrykcji
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    10h latania botem w odpowiednich godzinach i tak daje więcej niż latanie ręczne. Ale skoro uważasz, że się nie śmieją to dobrze. Ja wiem co innego. Czy botów jest mniej? No jest mniej. Czy to dzięki temu mechanizmowi? No nie jestem tego pewien. Ogólnie jest mniej graczy. I jak Lynk wspomniał - jest jeszcze palladium.
     
  10. ViperΔ

    ViperΔ User

    Widze nie potrafisz nawet odpowiedziec na pytanie? To pozdro, ja na twoim miejscu bym zaprzestal siedzenia na forach internetowych.
     
  11. Zeus_33

    Zeus_33 User

    może by tak moderator zamknął już ten temat :D^^ ile można wałkować go w kółko :D
     
  12. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    gdy podejmiemy taką decyzję, to wątek zostanie zamknięty :)
     
    wodnydanio lubi to.
  13. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Z jednej strony cieszę się, że wprowadzono ten mechanizm choć pewnie i on mnie dotknie jako gracza bo potrafię i 4h przesiedzieć non stop przy grze.
    Na razie jak widzę boty są puszczane na wiele godzin więc skuteczność tego mechanizmu jest bardzo ograniczona.
    Sadzę, że czas liczony powinien być również podczas robienia wrót, wówczas "bociarz" by wiedział, że jak lata na mapach botem to popołudniu lub wieczorem czy w nocy nie będzie wrót trzaskał.
    A tak swoją drogą to znowu w Grze stosuje się rozwiązania zamienne zamiast właściwe, konta bocących powinny być obłożone permanentnym banem.
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  14. Hej mam z kuzynem konto na DE-7 robimy próbę na ich serwerze de7 latamy bez przerwy na jednej mapi i tłuczemy wszstko co się rusza po 24 godz nadal boss mordon 32 uri brak lejka ograniczeń boty tu latają gesto cco widać po torze lotu nniemcy obrażają nas nie dajmy się walooom naaas w rooooogiiiii
     
  15. Andromeda5

    Andromeda5 User

    System jest mało skuteczny na bociarzy. Boty jak latały tak latają, więc albo poszuka się innego rozwiązania albo ten system zmodyfikuje. Skończy się tak, że najbardziej uderzy on znowu w zwykłych graczy. Na dzień dzisiejszy praktycznie nie da się grać, i tego ten działający system nie zmienił. Kolejne eventy i nowości nic nie dadzą jak nie ograniczy się działania botów. Może należy dokonać małej rewolucji i już teraz zrezygnować z AdobeFlash-a i gry przeglądarkowej na rzecz nowego klienta gry ?
    Boty nie utrzymają tej gry tylko ją uśmiercą !
    Albo grający ludzie albo boty, nie da się obecnie pogodzić tych dwóch rzeczy.
    Ja na dzień dzisiejszy nawet premki nie wykupuję bo nie ma po co.
     
  16. swiete slowa ! sa podobne gry ktore nie uzywaja adobe ,maja swoj klient do pobrania i mozna grac na komputerach 15letnich.. nazwy nie podam ale latwo znalezc jedna z takich gier, niech dark orbit tak zrobi ,boty na jakis czas znikna i bedzie spoko... dopoki beda boty nie bedzie mnie loguje sie tylko po bonus i by sure sprzedac, i wiem ze nie tylko ja tak robie
     
    DYNGUS8*SAIYAN lubi to.
  17. Legenda

    Legenda User

    wystarczy spojzec na drakensang świetnie smiga na swoim kliencie
     
  18. 13Error

    13Error User

    Dziś ten system przebił moje najśmielsze oczekiwania :( Po ok 20 min bicia DK i Blighted DK z x4(nie gram zbyt często więc jeśli już gram to bije z x4) nagrody obniżyły się o 20%:eek:
    https://zapodaj.net/3ec2832801d06.png.html

    Dziękuje BP za coraz lepsze pomysły na zniechęcenie do gry bo tu sami siebie przechodzą o_O
     
    Ankalagon i -dshh14- lubią to.
  19. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Coś nie działa jak powinno potwierdzam po około 30 min bicia Blighted DK do misji wszystkie nagrody z tytułu jego ubicia się obniżą. Gram uczciwie nie stosuje żadnych programów (wspomagających).Regularne bicie alienków pozwalało zgromadzić walutę gry na rozwój konta. Takie sytuacje zniechęcają do gry , dla tych co używają różnych wspomagaczy te nowinki od BP nie robią i tak wrażenia . Szkoda była to fajna gra
     
  20. Nathersis

    Nathersis User

    Ostatnio przez 3h biłem BDK na 1 mapie i nic mi nie zmniejszyło. Algorytm tego systemu pewnie na zawsze zostanie tajemnicą.