Opinie nowy system "malejących przychodów"

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jak bijesz powtzej 10h na mapie wtedy urka ci ucieka
     
  2. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Nie zgodzę się. Próbuje zrobić te duże misje i po około 20-30 minutach zaczynam mniej dostawać urki. Gdzie tu 10 godzin.
     
    ytreu lubi to.
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    To napisz do PT. Może pomogą problem rozwiązać radykalnie.
     
  4. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Taki mam zamiar.Znam osoby które po parę godzin grają i nie mają tego problemu nie wiem jak i na jakich zasadach ten algorytm działa
     
  5. moze wczesniej latales na ato pilocie i wylatales wiecej jak 3h i dlatego ci urka maleje
     
  6. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Nie wiem czy dokładnie czytałeś co wcześniej pisałem. Nigdy nie używałem żadnych programów w tym tak zwanego auto pilota. Po prostu czasem mogę dłużej pograć ale też nie za często
     
  7. Arventill

    Arventill User

    Możliwe że czas gry jest sumowany i jeżeli np. w jakimś tygodniu przekroczysz daną liczbę godzin to dopiero wtedy urka się zmniejsza... Ale jak ktoś już wyżej napisał - owiane to będzie tajemnicą :D
     
  8. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    ten skrypt to bzdura. po biciu wrót skoczyłem sobie na 3-7. wystarczyła godzina i już mam mniejsze nagrody. kpina. ktoś chce sobie nocke spędzić na grze, bo sie na nocną zmiane w pracy przestawia i lipa. osoby odpowiedzialne za to powinny zawisnąć na bramie wejściowej do firmy. dodam, że ja nigdy bota nie używałem i nie używam. dlatego mnie to tak wkurza... wymysł skierowany w boty, a uderze w uczciwych graczy. pobanujcie tych pasożytów. jak nie umiecie, to cóż. chyba pora na zmiane pracy i danie szansy tym, którzy sie na tym ZNAJĄ!!!
     
    C-I-E-Ń lubi to.
  9. SλώczγK

    SλώczγK User

    nie wiesz że od lat nam obrzydzają gre żeby nie musieli już ciągnąc tej gry dalej ? chodzi tylko o zamknięcie gry :confused:
     
  10. Nathersis

    Nathersis User

    Wydaje mi się, że wrota nie mają znaczenia jeśli chodzi o działanie owego skryptu. Wczoraj byłem we wrotach 5h, potem 4h przerwy, 10h znów we wrotach i nadal miałem normalne nagrody za alieny.
     
  11. gdzie tu jest sprawiedliwość?:confused::confused::confused:..wprowadziliście nowy system ulepszeń z których potrzebny jest oil i rwa wiec człowiek bije alieny na 1-7 żeby dostać stop hybrydowy i robić wrota na x-7 za to zostaje nazwanym botem bo ma pomniejszone nagrody .Najlepsze ze to było wczoraj:eek::eek::eek: .Teraz się loguje i nadal tak mam.A boty jak latały to lataja.:mad::mad::mad:
     
    C-I-E-Ń lubi to.
  12. ja dostalem niepotrzebnych 500lf1 smiech
     

  13. ponawiam ze nic się nie zmieniło po dluszym wylogowaniu z gry:(:( .Raz mające przez cala noc:oops::oops: .I drugie z rana jak tylko to zauważyłem:mad::mad::mad: .czy ktoś może się wypowiedzieć czy występuje z tym błąd gdyż trafia to w uczciwych graczy:(:(:(

    super loguje się na konto ponownie po 3 godzinach dalej mam obniżone nagrody i uważany za bo:(:(:(t.To poco kupować premki rabatowki itd. jak uczciwy gracz nie może zarabiać:eek::eek::eek: .Moze się wypowie ktoś z CM BA TL????Niepiszcie ze napisać do suportu bo to robiłem:mad::mad: .Ponownie napisze to trafie na czarna listę jak jestem straszony przez suport.i ze trafiło do odpowiedniego działu czyli do śmieci .Potrzebna jest pomoc

    Edycja Eviana: Nie piszemy postu pod postem. Używamy funkcji edycji, aby dodać coś do swojej wypowiedzi.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 października 2019
    C-I-E-Ń lubi to.
  14. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    ale co Ci mamy napisać? Nie my ustalamy system, który obniża nagrodę. Jest to wprowadzone przez twórców gry i jak wielokrotnie pisaliśmy, nie udzielili nam informacji i nie udzielą jak to działa.
     

  15. czyli nie wiadomo jak to działa nikt nic nie wie( forum i suport) ?:eek::eek::eek:.Niestety trafia to w uczciwych graczy:(:(:(Jednym słowem ten system się nie sprawdził :p:p:p. Dziękuję za odp. TL Eviana
     
    TL_Eviana. lubi to.
  16. Andromeda5

    Andromeda5 User

    No i mnie, i innych uczciwych graczy dopadł ten dziwny system zmniejszającego dochodu który miał uderzyć w bociarzy.
    Wczoraj trochę pograłem od 17:00 bo koniec Eventu się zbliżał, wrota Vortex trzeba było zrobić i około 23:00 zaczęły zmniejszać mi się dochody, około 24:00 wylogowałem się. A o 05:30 chciałem z godzinę lub dwie pobić Blightad-y na x-7 dla "Stopu Hybrydowego" i jeszcze bardziej zmniejszyło mi dochody.:D:D:D

    A boty i bociarzy tyle na x-7, że jak ubiję Blightad Kristallona to nie mogę ubić żadnego Blightad Gygerthrall-a bo wszystkie automatem w mgnieniu oka przełączaja się na ich bicie, zazwyczaj zostawiając bicie rozpoczętego Blightad Kristallona.
    Patologia z botami jest już taka, że nie ma Szefa Generała który by na bocie nie latał !!!
    Można robić sobie zawody kto i ile razy Generała z x3 ubije.:p
    Bociarze w rankingu idą w górę, a jak maleją im przychody to wylatują na mapę i biją Graczy bo za nich nie ma URKI.:D
    Wygląda też na to, że ten cudowny system nie działa na wrota więc zawsze mogą klepać we wrotach alieny, czyli Graczy z map będzie nadal ubywało a boty będą królowały na wszystkich mapach.
    Sytuacja na dzisiaj jest taka jaka była około 7 lat temu chcesz sobie pograć to kup bota i go zapuść bo inaczej nie pograsz. :p
    Producent Gry stworzył właśnie idealne warunki dla całkowitego wyeliminowania normalnych Graczy, GRATULACJE i powodzenia. :p
    Edit:
    Nie chodzi o to, że ten system nie działa, bo widać w niektórych miejscach mniejszą ilość botów, chodzi o to że gracze/ludzie nie wiedzą kiedy ich ten system dopadnie bo nie jest transparentny (przejrzysty). Należy np. umieścić zegar w kliencie gry który będzie odliczał czas dajmy na to 10 godzin i np. będzie on resetowany wraz z porannym restartem serwera lub po 12 godzinnej przerwie w graniu lub będzie zliczał całkowity czas gry w ciągu 24 godzin itd.... Gracz go widzi i może zaplanować kiedy i jak grać aby wszystkie interesujące go Eventy w danym dniu/czasie obskoczyć. :) Rozwiązanie obecnie funkcjonujące jest nie do zaakceptowania !, i jest klasycznym przykładem wylania dziecka razem z kąpielą.
    Edit:
    Jest 12:30, przychody wróciły do normy, pytanie na jak długo (po jakim czasie znowu obetną przychód ??? ), tylko teraz nie mam czasu grać, czyli minęło około 12h od włączenia się systemu.
    Edit:
    Zaczęłem grać o 16:35 było OK, po 20 minutach gry czyli o 16:55 znowu mam zmniejszone przychody, brak słów czyli przez ostatnie 17 godzin grałem około 1 godziny i mam zmniejszone przychody, HEHEHE ten system to zwykła kpina z ludzi.:eek:
    Jak na Forum nie zobaczę oficjalnej informacji o zmianie tego systemu nie prześlę BP ani grosza. Wszystko do sprawdzenia w moich logach. Szybciej pożegnam się z tą Grą niż pozwolę traktować się jak BOTA !:mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2019
  17. jak mozna powrocic do normalnego naliczania urki za alieny ???:eek::eek::eek::eek::eek:.juz malo co sie loguje bije statki i dalej mam bez mian :oops::oops::oops:
     
  18. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Też tak mam, przez ostatnie 13 godzin grałem 30 min i mam obcięte przychody o około 60%, ale się tym nie przejmuję, przecież nie musisz grać w tę grę, to BP ma o Twoją uwagę i pieniądze zabiegać a nie Ty masz się prosić aby pozwolili Ci zagrać.
    Jest mnóstwo gier które czekają na ludzi którzy chcą miło i spokojnie spędzić czas, nie musi to być BP, a DO i tak już jest na równi pochyłej.
     
  19. ismiech

    ismiech User

    No cóż, w końcu i mnie dosięgnął skrypt zmniejszający urkę... Szkoda, wystarczyło dziś polatać 2h i cyk - kara wlepiona.
    Rozumiem, ze BP nie poda zasad działania skryptu, aby uniemożliwić botom jego "omijanie" , ale bez przesady - 2h kręcenia dk i już 25% kary?
     
  20. Andromeda5

    Andromeda5 User

    No wczoraj grałem 45 min przez całą dobę, dzisiaj od 11:30-13:30 i już po 2h mam obcięte dochody czyli to nie jest skrypt Malejących Przychodów tylko skrypt Zwiększających Dochodów z Przelewów dla BP !, jasne jest też dlaczego nie nazwali go antybotowym bo wymierzony jest w graczy.

    TL_Eviana czy zamierza BP w jakiś sposób zrekompensować sytuacje okradania grających ?
     
    C-I-E-Ń lubi to.