Opinie nowy system "malejących przychodów"

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sok_PL1

    Sok_PL1 User


    widocznie jestes botem. nie slyszalem zeby zaden uczciwy gracz narzekal
     
  2. mm70_9

    mm70_9 User

    Grając "ręcznie" nie maleją dochody i to przez wiele, wiele godzin, a jeśli ktoś płacze to ma coś za uszami...
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  3. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    ja nigdy bota nie uzywałem, a też pare razy spotkałem sie z sytuacją taką, że po robieniu jakichś wrót, czy to normalne wrota w niedziele, czy to vortex, czy to strefa kwarantanny ostatnio - wlatując na normalną mapke po godzinie zaczęły spadać nagrody za alienki. twierdzenie, że tylko bociarze tak mają jest równie prawdziwe co twierdzenie, że ziemia jest płaska i zrobiona jest z sera.
     
    Andromeda5 lubi to.
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Nie wiem jaką decyzję podejmą. Wasze niezadowolenie przesyłamy co tydzień, a reszta to już ich...
     
  5. ja nigdy bota nie użyłem do gry w DO a już mam malejące przychody za alienki na normalnych mapach pfff śmiech na sali
     
  6. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    tak z deka żartobliwie, bo mnie spermują / z permują - właściwe skreśl :)
    otóż:

    jedyną rekompensatą, jest przekazanie kolejnych przelewów - w tytule należy podać BIG i nick z gry adekwatny do serwera na którym jest to konto używane.
    blokada jest zdejmowana natychmiast po przekroczeniu 1.999,99 PLN lub równoważnika w jakiejkolwiek walucie.
    do boju gwiezdni piloci - odpalajcie swoje hulajnogi i juuuhuuuu do najbliższego banku/poczty/sklepu z obsługą pay/skarbonki babci - ślijcie przelewy do osiągnięcia limitu odblokowania blokady :)
    ino wartko, bo czas na zdjęcie blokady jest odwrotnie proporcjonalny do czasu waszego namysłu. im dłużej czekasz z wykonaniem płatności, tym dłużej BUG-POINT będzie trzymał ci blokadę przychodów.

    Do boju gwiezdny płatniku, do boooojuuuuuu :)
     
  7. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Bzdury piszesz gram uczciwie bez żadnych programów i po około 30 min dostaje mniej uri i pd za alieny ,wyjątek piraty i mapy bl.Po tych zmianach nie da się normalnie uri na rozwój konta zarabiać.Ta zmiana uderzyła tylko w uczciwie grających graczy boty i tak sobie dają rade.
     
    =Aspazja= lubi to.
  8. popieram, sam mam to samo. BP chyba serio chce pozbyć sie uczciwych graczy. wtedy będą mogli zamknać czat i forum w większości bo wiadomo że boty nic nie piszą
     
    Andromeda5 lubi to.
  9. Andromeda5

    Andromeda5 User

    Po tym jak przeczytałem kilka postów od Ciebie miałem o Tobie lepsze zdanie, choć jak odrzuciłem propozycje bicia alienów razem z Tobą w grupie źle przyjąłeś odmowę i poczułeś się urażony. Ale do rzeczy: Twoje stwierdzenie, że jak mnie coś nie dotknęło to nie ma miejsca jest na poziomie postrzegania dziecka a nie dorosłego.

    Odezwał się z uczciwy gracz.:D:D:D:p:p:p


    Edit:
    No dzisiaj po 24 godzinnej przerwie po godzinie bicia mam znowu obcięte przychody, ciekawe jak mi zrekompensują wykupioną premke i rabatówkę ???, dni mijają a grac się nie da, a o lagach to już nawet nie będę się rozpisywał.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2019
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    Mnie ten problem akurat nie dotkną, może dlatego, że nie widzę sensu klepania w kółko krysiek i innych wszelkiej maści alienów. klepie tylko na mini lub big eventach.

    Znawcą nie jestem ale próbowałeś zmienić neta na inne źródło?
     
  11. mm70_9

    mm70_9 User

    Chyba gramy w dwie różne gry... nikogo imienne nie oskarżam ale np. na 5-2 jest może 2-3 graczy a reszta to boty. PS używasz mój stary avatar z PL3 na bocie doszedłem tam przed permem jako mm70_0 do generała... a więc bota rozpoznam z daleka. To konto mam czyste dlatego też ranga słaba ale kar nie dostaję. Jeśli jednak uczciwy gracz dostaje spadki to przykre.
     
  12. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Na pewno gramy w tą samą grę:)Co do botów też wiem kto na niech lata i potrafię je rozpoznać .A w tą grę już też kawałek czasu gram ale nigdy na randze mi nie zależało dlatego jest jaka jest .Co do awatara to mam go od początku ale na pl2 i niestety co do tych spadków wartości nagród za alieny to niestety przykra prawda, uczciwi gracze dostają rykoszetem za boty
     
  13. mali94

    mali94 User

    Grajac okolo 2 godzin jest normalnie..... po czym widze ze z bdk leci mi nie całe 250 urki... gratulacje BP jeszcze troszke a wrota bd mialy po x czesci ammo obetna i jeszcze na dodatek wrzuca bezsensowny statek event lub co gorsza nowe mapy
     
  14. mali94

    mali94 User

    Kpina....... koniec DO jest bliski
     
  15. Turok112

    Turok112 User

    Zmniejszenie nagród? szkoda, że uczciwi(niby, bo mało gram) też dostaną ograniczenie. Boty i tak już maja wszystkiego full wiec im to jedynie co obniży zarobki. Boty nie powinny się wcale wypowiadać na forum, czacie wgl nigdzie. [ciach] że nigdy nie używali bota i nie będą a po miesiącu lata dniami i nocami na jakiejś 'SI'. Zero tolerancji dla takich..[ciach] BP też coś już od kilku lat odwala.. Pierw dawali niby bany za bocenie(starsi gracze pamiętają) a potem zero odzewu.. To po jaką cholerę wymyśliliście ten durny regulamin, skoro sami go nie przestrzegacie? zamknijcie tą grę jak BSG i będzie po sprawie. Będzie z 1 miesiąc płaczu ale gracze się pogodzą z tą decyzją. Nie mają wyboru :) Dodawanie co miesiąc nowych śmieci coraz to bardziej obciąża te i tak już ledwo dyszące serwery. Za jakiś czas zobaczycie informację "zamykamy grę ale nie martwcie się dołączcie do Seafight lub innej ich produkcji gry". Dzięki pozdrawiam pl1. Evianko moja droga TL-ko do zobaczenia za jakiś czas :)

    Edycja Eviana: pozwoliłam sobie usunąc zdanie na pograniczu łamania Regulaminu.
     
  16. 44waldi44

    44waldi44 User

    Twórca gry wprowadzając ten system nie przemyślał do końca zasady działania owego systemu ? Dlaczego ? Dlatego że nie wprowadzili limitu na wszystkie mapy i wrota lecz na ich część , i teraz taki bot latający kilka godzin po zwykłych mapach nazbiera sobie urki aby lecieć sobie "bezkarnie" zbierać ammo we wrotach lub rinusk na mapach BL , efekt końcowy - system limitu wprowadzony - boty nadal lataja 24/7 :) a uczciwy "flax" nie może rozwijać konta :)
     
    S*Y*Z*Y*F lubi to.
  17. mm70_9

    mm70_9 User

    Zwracam honor dziś i mnie to dotknęło... w tygodniu gram po dwie trzy godziny, Blighted Kristallon dziś 06.11. 20:25 za 150 uri, 06.11. 20:51 za 120 uri ale o 06.11. 21:26 za 90 uri razem zestrzeliłem ok 50-70 szt. czyli po godzinie przestaję grać bo ekonomicznie przestaje to mieć sens. Tylko jak mam zrobić misję na 460 zestrzelonych ubijać je gratis ? A może dział techniczny zgłosi błąd że coś poszło nie tak...
     
  18. C-I-E-Ń

    C-I-E-Ń User

    Już zgłaszałem ten problem do BP pozostaje tylko czekać czy coś z tego wyniknie. Może jak będą mieć dużo zgłoszeń coś poprawią
     
  19. olbi29

    olbi29 User

    Ile Wy w to gracie ? Nie meczycie się tym czy...... nie chcę dosadnie napisać bo tu nie wolno, zakazy i cenzura jest :p
     
  20. KIMKOLWIEK

    KIMKOLWIEK User

    ja dzisiaj też zgłosiłem do BP problem normalnie gram sobie co dzień po 4-5 godzinki i nic nie było problemu a od dwóch dni jak za czołem bić na x7 Blighted Kristallon to po 2 godzinach dostawałem coraz mniej odczekam 24 godziny i zobaczę czy dalej będzie tak się działo .