o co w tym chodzi ?

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika MarioBro2020, 10 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. co znowu zrobili z ta grą ?? normalnie masakra [​IMG]normalnie grac sie nieda a po padnieciu to juz masakra
    [​IMG]
    przydały by sie jakies wyjsnienia co wy z ta gra robicie
     
  2. Jak padniesz nie masz opcji powrotu do rozgrywki mimo zmiany statku w hangarze... nagle się pusto zrobiło na mapach :p
     
  3. νιмes

    νιмes User

    a ja właśnie kupiłem premke... ostatni raz. Brak mi słów co się ostatnio dzieje
     
  4. dokładnie ta gra woła o pomste do nieba
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony
     
  6. Zary-pl

    Zary-pl User

    Ta gra to kpina z graczy w ostatnim czasie albo nie działa albo ataki dos lagi bugi automaty gram prawie od początku powstania tej gry ale takiej nie kompetencji programistów jeszcze nie było nie wspomnę o adminach cm-ach wystarczy spojrzeć na forum . Ta gra sięgała już chyba dna co przy wprowadzaniu coraz większej ilości zbędnych bzdetów a nie naprawianiu błędów które występują od lat do tego doprowadza. A komunikat " problem zgłoszony" można włożyć między bajki .
     
  7. Stanleyek

    Stanleyek User

    popieram, jest bardzo źle tak jeszcze chyba nie było,
     
  8. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Trzeba jakoś doić hajs na starych dziadach ;)
     
  9. Zary-pl

    Zary-pl User

    I tu się mylisz od początku swojej gry w Big lagu nie dałem im zarobić ani złotówki gram dla przyjemności a nie dla rangi . Chociaż ta przyjemność ostatnimi czasy też jest wątpliwa;) i właśnie ta przyjemność się skończyła pięć minut temu działała a teraz This Bigpoint service is currently unplayable.

    We are working on it. Please try again later.
    taki komunikat i czar prysł a Tl napisze problem znany i pracują nad nim:mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2023
  10. νιмes

    νιмes User

    klient nie działa. a z flashbrowser jak sie loguje to są chińskie znaczki
     
  11. Gierek

    Gierek User

    Widzę, że dalej są problemy z działaniem klienta. Ja byłem "zmuszony" kupić premkę, bo miałem już dosyć sytuacji, kiedy - a wtedy miałem słabsze konto od obecnego - latam po mapie, a jakieś SFE, UFE sobie lata, i niszczy, i za każdy zgon muszę płacić uridium, aby nie latać z bazy.

    W ogóle nie wiem, z czego te całe ataki DDOS wynikają, ale i tak jestem poirytowany sytuacją z klientem.
     
  12. Źle zawsze było i będzie jeszcze gorzej :) Nie licz na jakąś rekompesatę
     
  13. etownik

    etownik User

    Tak jak w temacie, o co tu chodzi, tutaj o nic nie chodzi, lecz ludzi prawdziwych jakby coraz mniej,,,,gdy zgaśnie słońce, gdy pęknie niebo nikt się nie dowie po co i dlaczego....