Pomoc techniczna Obecne Błędy

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ★ʐεɾø★ḋṃģ★, 17 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam może tu Eviana napiszesz czy coś BP zamierza zrobić z PL3 ? Bo bugowanie powazki mają gdzieś ale obecnie system rangi i podgląd rankingu miesięcznego nie działa, logowanie w oknie gry z przeglądarki nie działa ( inne serwery bez problemu odpala) a klient gry mimo ze odpali PL3 to grac się na nim w sposób normalny nie da bo tnie masakrycznie ( gdzie na przeglądarce gra śmiga jak działa ) , problem z captcha zgłoszony wiec nic nie zostaje jak czekać ale reszta z wielu błędów to kolejne gwoździe do trumny tej gry ( gdzie już mam wrażenie ze trup śmierdzi a trumnę dopiero klepią)
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  2. SλώczγK

    SλώczγK User

    Jeżeli dark orbit nie przejdzie na unity w ciągu miesiąca to po poprawce microsoftu dotyczącej usunięcia całkowicie flasha w styczniu przyszłego roku lub nawet pod koniec grudnia tego roku nikt nie odpali gry, a z tego, co widzę to oni wolą coraz więcej wyprzedaży designów do statków robić niż zając się grą, więc odpowiedź nasuwa się sama gra będzie zamknięta w max 2 miesiące, więc radzę uważać z kupowaniem abonamentów ;).
     
    mlody84[BoD] i kris0211. lubią to.
  3. mm70_9

    mm70_9 User

    Myślę że BP nie pójdzie w tym kierunku z uwagi na subskrypcje które są oparte na przychodach generowanych przez gry korzystające z Unity. Czyli jako grupa gier ponosiła stałe bardzo wysokie koszty licencji za Unity.
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    bardzo dobrze że rangi nie ma.
     
  5. Stanleyek

    Stanleyek User

    Dlaczego jestem szeregowym pilotem chociaż obecnie mam 2.467.271 punktów i powinienem mieć rangę kapitana?
     
  6. poniewaz po ostatniej przerwie technicznej ktora odbyla sie w godzinach od 10 do 13 tak jak ostatnio na GE5 DE4 itd. jest blad ktory byl juz w tej aktualizacji wbudowany i nie zauwazyli go, tak samo nie dziala strona najlepsi uzytkownicy w aleji slaw, jedyne co jest to czekac az to naprawia w jakiejs kolejnej latce.

    btw jak dla mnie teraz jest nawet fajnie bo kazdy pod wzgledem rangi jest rowny, a jak wiemy to jest tylko i wylacznie znaczek obok nicku ktorym i tak nie bijemy a jedyne co to zapewnia wyglad
     
  7. kube

    kube User

    i znowu nie można sie zalogować na pl ? z klienta co znowu wymyśliliście ?
     
  8. Cupak

    Cupak User

    Oj czuje ze szykuje się mocna rekompensata za te błędy spodziewam się 10 energii do wrót albo 5 kuponów na skoki :D
     
    mlody84[BoD], -BANDYTA- oraz FourWay lubią to.
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    no nie napisze czy coś planują, bo nam dają znać jak już naprawią.

    Problem z logowaniem proszę zgłaszać do pt, bo potrzeba trochę ID żeby to zgłosić, z tego co widzę to faktycznie tylko problem z pl, na innych serwerach jest tylko kilka przypadków.
     
  10. abes76

    abes76 User

    Kiedyś ta Wasza bezkarność się zakończy.Niszczycie ten serwer.Pozdrawiam
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  11. ramirez50

    ramirez50 User

    oszukaliswcie mnie na płatności na mhh zapłaciłem dostałem szajs miało być 15000 uridium dostałem 5000 to czyste wyzyskiwanie graczy tak sie nie robi to czysty kant z waszej strony
     
  12. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Pisz bezpośrednio do pomocy technicznej, a nie na forum.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
  13. a co z tymi DISCONNECTAMI!!! @TL_Eviana. ile razy można pękać we wrotach przez błędy tej gry??? topka na wysunięcie ręki...cyk ... disconnect. Dlaczego nie zbanujecie tej topki gdyż w takich warunkach nie da się takiej fali osiągnąć a ja mam zerowaną poważke za to ze mi połączenie przerywacie? Jesteście najgorszą firmą jaką widziałem dobrze ze się teraz to wydało bo miałem zamiar kupić premium na rok ale trudno ktoś na tym u was straci :)
     
  14. Ankalagon

    Ankalagon User

    A mnie się bardzo podoba klanowa dyplomacja - wojny, które mam w klanie zwiesiły się/zawisły/nie znikają. naprawdę czad.
    Czy można zostawić juz tak na stałe?
     
  15. Nic tu nie zrobili od X lat i nie zrobią. Sami nie wiedzą co maja naprawiać i tyle w temacie. Eviana nie jest od naprawiania błędów a informatycy nie są od naprawiana błędów x2 :D Temat się zatacza z każdym pytaniem :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.