obecny event i solaris

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika S¤H¤A¤G¤G¤Y, 17 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cześć,
    1. Mam wykonaną część celi ale nie mam wykupionej licencji, czy gdyby teraz kupił licencję to dostanę klucze za wykonane już wcześniej cele?
    2. I teraz czy warto kupować to licencję, żeby za klucze kupić Solarisa i ten moduł na DMG?
    3. Czy można na tym statku zainstalować kilka tych modułów na DMG?

    Obecnie latam Venomem, full LF4.
    Chodzi mi o to, żeby mieć jak największe DMG na alieny.
     
  2. *ice*.

    *ice*. User

    Licencję, z tego co wiem, możesz wykupić w dowolnym momencie, zaliczy Ci wykonane już cele, jednak na statku zamontujesz tylko jeden moduł danego rodzaju (koloru), chyba, że inny kolor również dodaje DMG, tak często jest z osłonami, HP, czy speedem
     
  3. 1. Tak dostaniesz, użyj funkcji "zbierz"
    2. Tak warto jak nie dla Solarisa do całej reszty
    3. Nie tylko jeden
     
  4. możesz powiedzieć, co masz na myśli dla całej reszty?

    na ten moment mam 1 havoców, ale brakuje mi zeusa i herków, więc w sumie nie wiem czy wrzucenie tej urki w gg w kappe nie bedzie lepszym pomysłem

    z tego co piszecie, chyba wolę już zostać jednak przy venomie, może uda się za jakiś czas cyborga dorobić
     
  5. Jesli nie masz full havockow i jak napisales masz full LF4, nie wrzucaj urki w kappy, tylko klep zety do upadlosci w podwojne dla kluczy [Do zeusa a potem do prometeuszy], z CDD rob jak najszybciej tajniki polowania 5/5 i kalibracje 5/5, potem absorpcje osłony, reszte pod pvp albo pod siebie. W PVP duzo nie zwojujesz, nawet majac herculesy [Gdzie w modulach jest penetracja osłony], musisz nadgonic z modulami i ogolnie wyposażeniem, wiec klepanie kapp na razie to strata czasu, poki co skup sie na rozwoju konta i robieniu prometeuszy po zeusie, bo w zetach spedzisz najblizsze pare miesiecy. Prometeusze dadza Ci juz sporo do bicia alienow wiec bedzie tylko coraz szybciej
     
  6. sorka, klawiatura zjadła mi jedną 1, mam 11 havoców :D dlatego pisałem o herkach
    obecnie mam 30PP, niestety poszedłem (już dawno temu) w grube lasery i od tego czasu dołożyłem do technologia osłony, rakietologia, obecnie idę w tajniki polowania, ale na to potrzebuje jeszcze 6PP (choć rozważam reset)
     
  7. Mozesz zrobic reset, zeby pozbyc sie grubych i zrobic tajniki polowania, kalibracje [sama kalibracja 5/5 wazniejsza nawet od tajnikow, bo daje 100% szansy na strzał, wiec 0 zmarnowanej amunicji] i technologie oslony 5/5, bo drzewko zrobione pod PVE przyda Ci sie najbardziej na ten moment a to na PVE powinienes sie skupic [poki co], bez grubych przez jakis czas przezyjesz. Mimo tego i tak potrzebujesz zrobic jeszcze troche zet dla samych kluczy na zeusa a potem na prometeusze [Bo bedziesz potrzebowac tych kluczy w tonach], cddki na reszte PP wleca w miedzyczasie zeby zrobic grube [Gdyz nie oplaca sie wydawac urki na klucze, lepiej wpakowac w zete bo generalnie wychodzi sie na + podliczajac inne rzeczy]. Na zety przydatna jest rownież ćma, bardziej od szkoleniowej z tego co zauwazylem. Kappy zaczna byc oplacalne dla herculesow jak bedziesz miec wystarczajaco kamykow rozdzielenia zeby zrobic spartany [2250 kamykow trzeba chyba z tego co pamietam, a projekt do spartana dostajesz z Kronosa]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2022
  8. ok, dzięki, a wracając do tematu, ostatnie pytanie, czy na ten moment opłaca mi się wydawać 200k uri na licencje bojową i pozbierać fanty? Jeśli tak, to co pozbierać?
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    naprawdę się opłaca, a co wybierzesz to zależy od twoich potrzeb.,
    chocbyś nawet zdobył komplet kluczy to i tak ci ich zabraknie , taki wielki jest wybór atrakcyjnych nagród