Obrazki z gry

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika Donatan, 6 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. No to już jest przegięcie...
    [​IMG]
    Serwer PL2
     
  2. Citadel za 10k kredek?Ale gościu miał farta.
     
    RONDO13 lubi to.
  3. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Ja coś widziałem? niiic :D
     
    RONDO13 lubi to.
  4. Ej ja chciałem dać tego sreena xD
     
    RONDO13 lubi to.
  5. Jestem szybszy ^^
    Buahahahah :D
     
  6. RONDO13

    RONDO13 User

    Trzeba było wrzucać screena a nie grac. xD :p:p:p
    NIe śmiej się. :eek::eek:
     
  7. a o co chodzi z tymi aukcjami? na pl3 normalne ceny więc nie wiem jak oni to robią ;P
     
  8. Przejdź na PL 2 to się dowiesz ^^
     
    RONDO13 lubi to.
  9. jednak i na pl3 coś takiego jest, ale nie wiem jak mógłbym się tego dowiedzieć na pl2 jak to robić :p ( nie to że chce tanio aegisa) :D:D
     
    RONDO13 lubi to.
  10. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    serwer pl2 to zdaje serwer martwy. prawie nikogo tam nie ma...... uwaga jak go zamkną całkiem i przeniosą ludków na pl3 np :D
     
  11. No racja tam jest tak mało ludzi że wszyscy podłączają się kuby dzisiaj na 2-6 biłem kuby z kolegą i nagle podlatują 3 statki i sobie biją (pogonić ich nie mogłem bo nie mam jeszcze FE prawie mam ^^)
    Za to mój kol bił ich ale trochę to nie fer 3 na 1 a ja za dużo nie pomogłem 20k z białki na aegisie na sucho :(
    Jeszcze jakie lagi będą gdy będzie więcej ludzi porażka nigdy nie chciałbym połączenia się serwerów
    :p
     
  12. był bug 3 aukcie w ciągu 2 godzin :)
     
  13. Witam.

    Ale już troszku nie na temat. Wklejamy obrazki, komentujemy, a do dyskusji znajdujemy odpowiednie wątki lub >tu< na pogaduchy sio ;).

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  14. [​IMG]
    Tak blisko, a tak daleko... Właśnie skończyłem ostatnią lambdę, teraz kappa a na koniec alfa.
     
  15. RONDO13

    RONDO13 User

    Mi do kronosa brak 5 czesci... ;)
     
  16. Jeszcze w sobote rano miałem 9/21 części. Ale po zrobieniu wrót na x2 kronos i dzisiaj jednej lambdy mam taki wynik. No ale jeszcze z 250k urki trzeba dozbierać/kupić :)
     
  17. Jakieś parcie na te Kronosy macie, czy coo ? o_O




    [​IMG]




    :p:p
     
  18. Noo... trocheeę? :rolleyes:
    To będzie mój pierwszy Kronos i koronka :)
     
  19. RONDO13

    RONDO13 User

    Też miałem 9 części. :rolleyes: Na podwajaczu zrobiłem epsilona i 2 lambdy. :eek:
     
  20. [​IMG]
    Nowe "autko" ze "szrotu". Tylko jeszcze bez "malowania" (dopiero jutro będzie) ;)