Oficjalne stanowisko w kwestii rozwoju Darkorbit

Temat na forum 'Blog programisty' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 3 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  W imieniu całego zespołu Darkorbit pragniemy podzielić się ważnymi informacjami dotyczącymi zmian w aktualnym cyklu rozwojowym. Jak pewnie część z Was wie zespół Darkorbit prawie w całości składa się z osób, które dopiero dołączyły do zespołu, mówimy tu o okresie na przełomie ostatnich 6 miesięcy. Dało nam to wspaniałą okazję by świeżym okiem spojrzeć na grę, wnieść sporo nowych pomysłów, czy też zmobilizować się do dalszego działania. Jesteśmy świadomi jak trudna droga znajduje się przed nami, jednak cały Team jest zdeterminowany by realizować założone cele. Chociaż jesteśmy bardzo dumni z wykonanej pracy, musieliśmy także zrobić krok wstecz i przeprowadzić uczciwą ocenę dotyczącą naszego cyklu rozwojowego. Po wielu trudnych dyskusjach zdecydowaliśmy się opóźnić kilka przyszłych wydarzeń, które zostały zaplanowane na najbliższe miesiące w celu skoncentrowania się na istotnych problemach technicznych, w których widzimy główne przeszkody dla przyszłości naszej gry. Uznaliśmy, że nasze ambitne plany wprowadzania nowych treści przytłumiły kwestie techniczne co wiąże się z tym, iż Darkorbit dalekie jest od naszych standardów jakości. Dokładny plan nie został jeszcze ustalony, jednak możemy Was zapewnić, że kolejne oficjalne ogłoszenia w tej sprawie będą pojawiać się w niedalekiej przyszłości. Chcemy także nawiązać w nich do popularnych zagadnień takich jak kwestia naszych planów odnoście łączenia serwerów, otwartych serwerów testowych, liderów i rankingów, lagów przy znaczącym obciążeniu serwerów i wielu innych.

  Dziękujemy za Wasze sugestie i to, że jesteście z nami w tych trudniejszych dla Darkorbit chwilach, a także za Wasz wkład w budowanie naszej wizji Darkorbit. Razem możemy pomóc Darkorbit stać się grą lepszą niż kiedykolwiek.


  Wasza ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę