Okres ochronny

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Freeze04, 28 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Freeze04

  Freeze04 User

  Witam. Niedawno zacząłem grę, w którą grają także moi bracia, ale na tą chwilę nie mają czasu aby mi pomóc w rozwoju. Czy ktoś pamięta, do kiedy mój statek posiada okres ochronny, że nie mogą mnie atakować inni gracze? Wiem, że na pewno tracę, gdy sam zaatakuję inny statek. Ale całkowicie od mi znika, gdy odeprę ten atak devolarium we wrotach z misji, osiągnę pewien poziom, czy po upływie pewnego czasu w grze?
   
 2. CM_Zero

  CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,

  Do 7 poziomu możesz latać bez obaw ;)

  Z poważaniem,
  MOD_ZERO
   
 3. sokół54

  sokół54 User

  Możesz wybrać też nowo otwarty serwer PvE, gdzie masz możliwość włączenia lub wyłączenia ochrony przed atakiem graczy. Ta ochrona jest całkowicie za darmo, działa niezależnie od poziomu czy czasu gry. Tyle, że serwer PvE ma swoje wady... Po pierwsze- taka ochrona to raj dla autopilotów. Po drugie jest to serwer globalny- spotkasz tam zarówno Polaka, jak i Niemca czy Turka. Także rozmowy na czacie będą mniej satysfakcjonujące. Ale wszystko zależy od naszych oczekiwań :)

  Pozdrawiam
  "Sokół" Marcin "Orzeł"​
   
 4. Prospector

  Prospector User

  Big Point się nie popisał z tym nowym serwerem PvE, jeśli ktoś poświęcił kilka tysięcy godzin i kilkaset PLN / EURO na rozwój konta, to przejście na ten serwer i zaczynanie od nowa jest szaleństwem. Niech wprowadzą ten system na wszystkich serwerach, to będzie super.
   
 5. sokół54

  sokół54 User

  A widzisz, ludzie mimo wszystko zakładają tam konta i je rozbudowują. Nowe serwery nie musi być dla wszystkich, bo wszystkich nie da się uszczęśliwić. :)

  Poza tym- radzę nie odbiegać od tematu. Temat dotyczy okresu ochronnego, a nie opinii dot. serwera PvE.

  Pozdrawiam
  "Sokół" Marcin "Orzeł"​
   

Poleć tę stronę