Sugestie Opcja PON na mapach pirackich

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika robertpiechowski, 9 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jakiego jesteście zdania ?

  1. Tak

    50,0%
  2. Nie

    38,9%
  3. Nie mam zdania na ten temat

    11,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pomysł jest prosty, mianowicie chodzi mi o nową opcję w dyplomacji między klanami.
    Jak wiemy, mamy PON - Pakt o nieagresji, Wojna oraz Sojusz. Czasem wielu chce latać na palladium lub innych mapach pirackich ale tam nie będzie bił kogoś z wojenki bo nie chce ale są i zgrzyty pomiędzy wieloma osobami które doprowadzają czasami do zrywania dyplomacji lub zmianu statusu na wojnę.
    Pomysł to wstawienie opcji PON na mapach 5-1, 5-2 oraz 5-3. Wtedy jest brak opcji atakowania takiego gracza, można go "targnąć" itp lecz nie można atakować.
    Coś takiego
    :)
     
  2. Mam misję do zrobienia 3x150 statków na 5-1,5-2,5-3 i jak mam je zrobić według ciebie? :p
     
  3. proszę przestańcie .
    teraz palka nie bicie sie a co pużniej mapy bitewne , może pierwsza gala i druga.
    co to ma być chcecie PVE to zmieńcie grę ta gra jest PVP od podstawy do końca.
    Dla mnie absurd i nie zgadzam się !!
     
    agraf70 lubi to.
  4. Nie musiałbyś mieć PON-a z tymi lub tymi ludźmi, to jest dobra opcja dla tych co już go mają - klan A i B mają PON lecz niektórzy się jednak biją "przez przypadek Cię targnąłem..." o to głównie chodzi, bo to potem doprowadza do zatarć pomiędzy ludźmi którzy mieli PON z powodu takich incydentów.

    mapy bitewne, potem obie gale... - to już Twój pomysł:cool:. Może i ta gra jest jedynie PvP dla Ciebie, lecz nie dla tych co chcą najpierw "móc polatać" na tej palce aby składać wrota a nigdy nie mogą bo "kilku" bije...:D tylko, że tych "kilku bije" dzień w dzień i nie pozwalają na zbieranie tej palki.
    Oczywiście dzięki za wypowiedź:cool:
     
    =Aspazja= lubi to.
  5. Królicza

    Królicza User

    Dawno, dawno temu, gdy PON się bił to PON zrywano - bo tracił swój sens. Wtedy to któraś mądra głowa wymyśliła by latać z radarem, i ta tradycja zaniknęła dopiero niedawno. PON to PON - albo klan który go z nami ma go szanuje albo nie. Przykładowo pomysł by PON po prostu nie był w stanie się nawzajem zaatakować jest nieco lepszy :)
    Przez przypadek można nadepnąć kotu na ogon, przecież PON wyświetla się na żółto, sojusz na zielono, wojna na czerwono, i tak dalej.
    Jeśli cię ciągle biją, może warto zacząć latać z klanem? :) Poza tym wrota również można składać z boksów - podwajacz, spearhead i jedziesz :)
     
  6. Hmm to była ogólna sugestia odemnie ;) nie muszę z kimś latać aby coś mieć a latam jak mam czas :D Czasasmi latam więcej bo mam czasu więcej a czasem odwrotnie:(
     
  7. Królicza

    Królicza User

    "Natchłeś" mnie na inny pomysł, dzięki :)
     
    robertpiechowski lubi to.
  8. Legenda

    Legenda User

    Zawsze był dylemat jeżeli gościa z którym mamy sojusz bił pon , pomóc sojuszowi , ale jak jak z tamtym mam pon , odlece to zerwą soja bo nie pomagam , pomogę to zerwą pona bo biłem, błędne koło :D
     
  9. wiec zbierzcie się i wybijcie to co was bije proste, jak ja zbierałem to cały klan tam siedział i żaden czerwony nie mógł wlecieć na pal
    palka była w posiadani EIK
     
    robertpiechowski lubi to.
  10. Wiesz - to jest najlepszy pomysł - Lać Razem i już. :D
     
  11. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Po to jest dyplomacja w grze, by klany mogły się ze sobą dogadywać, nawet w sprawie Paktu o nieagresji. To na dyplomatach ciąży obowiązek, na jakich mapach PON obowiązuje a na jakich nie.

    Z powodu braku aktywności, wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.