Opinie - Gra wojenna najemników

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 9 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Turok112

    Turok112 User

    Co to będzie jak wam zabiorą nadmiar nagrody ^^
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    olbi29, post nie dotyczący temat został usunięty.
     
  3. Eviana weźcie coś zróbcie z informowaniem nas o tej akcji, bo nie każdy śpi na forum i wchodząc o np o 22 dowiaduje się, że już jest po tej akcji gdzie gdybym szybciej wiedział chętnie bym pobił najemników. Dawajcie informacje o tym evencie nwm tydzień lub kilka dni wcześniej a nie kilka godzin wcześniej.. Mało kto o tym wie i jak ostatnio z UDK bije się 6 osób.
     
  4. po przeskoczeniu na drugą mapę jako najemnik czasami za zniszczenie gracza nie dostawałem punktów mimo ze target był na mnie
     
  5. Bug błąd lub celowe lecz gdy odświeżyłem grę wywaliło mnie z gry wojennej przez co musiałem wbijać od nowa pkt i nie udało mi się wbić osiągnięcia za 15k..