Osłony BO3

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika HassanGsH, 19 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Cupak

  Cupak User

  Dodaj do tego drony i lasery a otrzymasz 46 391 730 do wydania lekką ręką :D
   
 2. to bys musial zze 30 przelewow zrobic
   
 3. Publikacja nieoficjalnych ogłoszeń nie bez powodu jest zabroniona. Niepotwierdzone informacje mogą doprowadzić do szeregu nieporozumień i dezinformacji. To, co tutaj robi @Cupak to straszenie ludzi potężnymi wydatkami Uridium.

  Nie skomentuję tego pomysłu ze względu na brak jakichkolwiek oficjalnych ogłoszeń w tej sprawie. Oficjalne ogłoszenia traktuję jako jedyne źródło informacji na temat nadchodzących nowości w grze. Przekonałam się, że nie wszystkie zmiany proponowane przez BP wchodzą w życie.
   
 4. 40k to się na kubikach w godzinę zarabia
   
 5. jak nie ma duzo ludzi
   
 6. SλώczγK

  SλώczγK User

  powiedz na której mapie bo aktualnie nie ma żadnego pustego kubika bo boty już leją nawet kubiki ;)
   
 7. Ankalagon

  Ankalagon User

  Chyba na bocie, bo nie wiem czy w towarzystwie botów da się już tyle zarobić - pomniejszając zarobek o stratę ammo.
   
 8. Aktualnie to nie wiem bo dopiero się zalogowałem :) Ale pośród dwudziestu czterech godzin bez problemu można znaleźć dwie lub trzy godziny dziennie takie, w których botów nie ma i idzie dorobić :)

  Ktoś w tych czasach przelicza zarobek na stracone ammo?
   
 9. Ankalagon

  Ankalagon User

  No wybocone konta pewnie tego nie robią bo jak zabraknie bot w trasę i leci urka na wrotka i ammo. ( zabraknie w sensie że magazyn uszczuplony zostanie poniżej poziomu 5000000 urki lub białki )
   
 10. Nie trzeba bocić żeby mieć dużo ammo, wystarczy grać, robić wrota, brać udział w eventach i nie marnować na lewo i prawo ammo. Ja w obecnej chwili mam 4 mln białki, po 8 mln SABu i x3 więc jak w godzinę bicia kubików stracę 30k każdego ammo to nie robi mi różnicy, bo przez resztę dnia to sobie odbiję :)
   
 11. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  @ghy123

  2.14. Publikowanie nieoficjalnych informacji

  Zabronione jest publikowanie informacji na temat nadchodzących zmian w grze, które nie uzyskały autoryzacji na oficjalnych kanałach informacyjnych firmy Bigpoint. Wyjątek stanowią wątki przeznaczone do dyskusji na temat przyszłych zmian w grze (o ile występują na forum). Posty nie mogą naruszać punktu 1.2. Regulaminu.


  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   

Poleć tę stronę