Osmium a ładownia :/

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Zeus_33, 12 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Zeus_33

    Zeus_33 User

    Witam,byś może nie tutaj albo coś ale mam taką sugestię do SOMIUM

    po co on zajmuje ładownie na statku?;/ nie może on być zrobiony tak jak Xenomit?
    po pewnym czasie nie ma miejsca w ładowni na nic nawet sepromu nie można wysłać...
    już nie mówiąc o robieniu misji na surowce w nowych misjach :D:D^^ jest masakra jednym słowem :D a kto będzie cały czas sprzedawał po kilka złota żeby mógł zbierać do misji surowce czy nawet to palladium... bo wysyłanie surowców ze skylab też już ingeruje :D a z drugiej strony OSMIUM jest cenne teraz :D^^
     
  2. Finical

    Finical User

    Ajjj narzekasz, i tak nie zawsze będziesz miał to na statku, to raz na ruski rok sprzedajesz i po kłopocie :D

    EDIT: A jak coś to zawsze możesz kupić do P.E.T-a mechanizm i sprzedawać swoim pupilkiem :D
     
  3. Nathersis

    Nathersis User

    Zdobyć Osmium jest relatywnie trudno ( trzeba zrobić trochę wrót ), więc oczywistym jest, że gracze będą go używać do podkręcenia osłon wyłącznie kiedy są w grze ( zatem nie wrzucą po prostu całego surowca w osłony by się zmarnował ) przez co tracą miejsce w ładowni mając go cały czas przy sobie. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda go za parę 'kredek'.

    Moim zdaniem zarówno Osmium jak i Chromin powinien być traktowany jak Xenomit, ale widocznie BP miało inny plan co do tych surowców.
     
  4. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Proszę o założenie tematu w dziale pomysłów, może uda się go podrzucić do centrali :)


    2.1. Nick, sygnatura, awatar
    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

    Proszę o zmianę sygnatury na wymiarową - tym razem ostrzegam.


    Pozdrawiam
    BA_Matroz
     
  5. Zeus_33

    Zeus_33 User

    tak tylko ze ja mam 18k osmium koles.....
     
  6. Zeus_33

    Zeus_33 User

    a czy mogę prosić o przerzucenie tematu do działu ?
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    temat przeniesiony, a Panu Finical daję blokadę za sgnę, bo już mu zwracałam wcześniej uwagę i nadal nie zmienił.
     
  8. Finical

    Finical User

    Szkoda tylko, ze nie ma nigdzie zadnych powiadomien, ktore pozwolilyby mi na dostrzezenie tej uwagi :) A nie ze dopiero po blokadzie szukam we wszystkich swoich postach co ja takiego zrobilem :)
     
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    temat skarg jest w innym miejscu. Informacje o zmianie sygnatury miałeś bodajże w 3 miejscach.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.