Sugestie Ostatnia fala banów

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Łasica, 8 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Łasica

    Łasica User

    Ostatnia fala banów miała być za Train Boty. Tymczasem 99 % kont które wyłapały bana Train Bota nie używało xd. BP znowu się nie popisało bo zamiast wykrywać boty napisali skrypt, który wyłapywał konkretne zachowania graczy. Pojawiła się teoria, że wystarczyło być w grupie i latać po mapach BL. Jak dla mnie możliwe ale bardziej realne jest, że bany poleciały na graczy, którzy:
    1. Latali razem w grupie
    2. Bili te same alieny lub graczy
    3. Latali blisko siebie
    Patrząc na trzy powyższe punkty naturalne staje się że najwięcej banów wyłapały konta latające po mapach BL. Mocniejsi gracze bili razem Behemoty i Invoki, słabsi gracze bili razem impulsy i attendy.
     
  2. Misje

    Misje User

    Czyli ogólnie to strach latać bo niedługo wpadną na pomysł banujemy boty na palladium. W jaki sposób BP je rozpozna? Pewnie tak bot to statek który uzbiera więcej niż 500 palki przez godzinę. To samo z ABC -> bot to statek który zrobi więcej niż 5 wrót na dobę. Szkoda premki kupować nie wspominając o innych dodatkach bo nie wiadomo co komu strzeli do głowy w tym BP. Ale w takim razie nawet byle jaka kancelaria prawna bez problemu wywalczy w sądzie odbanowanie konta xd.
     
  3. KOSIARKA

    KOSIARKA User

    a ja mysle ze to zale bociarzy.
     
    Cupak lubi to.
  4. OR6ON

    OR6ON User

    a ja myślę że ty nie myślisz
     
  5. jacaaa2

    jacaaa2 User

    tez tak mysle
     
  6. kerA-10

    kerA-10 User

    ... no cóż, jakby nie patrzeć lata nas teraz mniej ...
     
  7. Cupak

    Cupak User

    :rolleyes::D:cool:
     
  8. jazon161

    jazon161 User

    Przykre to jest ze PT czy BP nie potrafi udzielic i przedstawic dowody kiedy Train Bota byl urzywany.Widac brak profenalizmu z strony FIRMY BP a zeby kogos karec to niech przedstawia dowody , tylko ogolnikowe stwierdzenie. Jest napewno grupa co otrzymali rykoszetem bany i tu PT nie potrafi przedstawic dowodow
     
  9. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Wydaje Mi się że "KOSIARKA" dobrze myśli pomimo tego że "OR6ON" myśli że nie myśli co potwierdza "jacaaa2".
    Reasumując zapatrywania "kerA-10" są słuszne - biorąc pod uwagę emocjonalną analizę "Cupaka".
     
    Cupak lubi to.
  10. bulka1906

    bulka1906 User

    Siema Cupak stary wyjadaczu, nie spodziewałem się, że Cię w grze zastanę po tylu latach, Kordian z tej strony :D
     
    Cupak lubi to.
  11. ja myślę że powinieneś trochę popracować nad pisownią ponieważ nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi
    z tym się mogę zgodzić
    tu się muszę z tobą zgodzić moim zdaniem BP to robi tylko na pokaz żeby było że karają za boty a tak naprawde to cierpią na tym bardziej uczciwi gracze bo bp banuje pierwszych lepszych byle by był ban niby za coś że niby coś robią w tym kierunku i tym sposobem strzelają sami sobie w kolano
     
  12. Pewnie na naszym forum za wiele się nie dowiemy, bo w supporcie nie posiadamy już graczy DarkOrbit, ale na zagranicznym discordzie/forum sporo osób wypowiada się w tym temacie. Na odbanowanie czy zwrotu punktów bym nie liczyła, ale raczej warto podrążyć temat żeby chociaż kolejna fala nie niosła za sobą tak wiele błędów.
     
    klocek28 lubi to.
  13. =EN_57=

    =EN_57= User

    Niestety teraz nie bardzo da się nawet konto rozwinąć. Nikt nie chce przyjmować zaproszeń do grupy i pomóc słabszemu.
     
  14. Mantra

    Mantra User

    Zrobienie misji na 100 impulsów i 50 attendów w 30 min w tym momencie jest niemożliwe. Ludzie bez problemu wysyłają "kuzynów hejeczki" w ABG albo eternale, ale pomóc klanowiczowi ręcznie i uczciwie to już strach bo bana można dostać.
     
  15. banować i nie oglądać się za siebie...
     
  16. etownik

    etownik User

    paznokcie, jeżeli za nimi jest czarrny bród to trzeba go wyczyśćić i tyle w temacie......
     
  17. etownik

    etownik User

    nawet jak świadomie latali osobniki z tymi osobami na botach to i tak jest zaliczany ban..
     
  18. Ta fala banów to była na tej grze czy nie była? Bo po tych działaniach dotyczące banów to efektów nie widać, nie ma gdzie się podziać żeby bić te protegity do eventu
     
  19. Ano była, ale tak jak gracz wyżej napisał - za określone zachowania graczy, takie jak latanie w grupie czy przemieszczanie się od aliena do aliena na mapach BL, jednak skrypt nie odróżniał bota od żywego gracza, niestety.
     
  20. Administracja stwarza tylko pozory panowania nad tą grą i aby je zachować poblokowali graczy używając niedokładnego skryptu a teraz cicho sza i jak ktoś dostał tak zwanym rykoszetem to sprawa jest przemilczana i zamiatana pod dywan.
     
    -dshh14- lubi to.