Opinie Otwarta beta: Gwiezdne Wzniesienie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 22 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Gwiezdne szczeliny obudziły się z nieustępliwymi wrogami czekającymi na twoją śmierć! Uzbrój się w jeden z naszych gotowych do użycia statków, rozszerz swoją idealną konfigurację i rozszarp każdego wroga, który stanie ci na drodze.
    Ta wymagająca aktualizacja wprowadza zupełnie nowy tryb gry, w którym odważni piloci mogą wejść do Gwiezdnego Wzniesienia, zaczynając od wstępnie skonfigurowanego statku. Walcz przez fale, aby zdobyć różne nagrody, w tym wyposażenie, które ulepszy twój statek w tym trybie gry, używając sprytu, aby dotrzeć jak najdalej. Po wygranej wróć do własnego statku, pozostawiając cały sprzęt wypożyczony z Gwiezdnego Wzniesienia.
    Od czwartku 23 czerwca do 6 lipca trwają Rankingi Gwieznego Wzniesienia oraz cele i nagrody Licencji Bojowej.
    Więcej informacji na temat tej aktualizacji można znaleźć w naszym FAQ: [LINK]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. o ktorej godzinie zacznie sie ten evencik jak planowana godzina
     
  3. maly2222mm

    maly2222mm User

    nic nie dzial brak licencji bojowe nie da sie wskoczyc we wrota nie mozna sie zalogowac do gry
     
  4. Fix[PL]

    Fix[PL] User

    witam serdecznie
    chcialbym zglosic blad iz po wyskoczeniu z wrot gwiezdnego wzniesienia automatycznie znika wyposazenie ktore sie otrzymalo wczesniej z poprzedzajacych fal i o co w tym chodzi wogole? event dajecie ale nie potraficie zrobic tak zeby normalnie dzialal naprawcie to bo na forum nie ma zadnej wzmianki ze wyposazenie znika po wyskoczeniu z wrot
    a drugi blad jest taki ze nie dolicza punktow do celi
     
  5. NORA*FNX*

    NORA*FNX* User

    Jest ogromny problem tego eventu, że nikogo nie stać na robienie przepustek bo polichrom leci jak krew z nosa albo i gorzej. 10-12 sztuk za wyprawy bez zezwolenia? Od 25 szczeliny w większości każdy ma problem z amunicja i nie da się nic dalej robić. Za 29 szczelinę ledwo 1000 gwiazdobłysku a zezwolenie plus za 1500 z którego pewnie leci tego w okolicach 100 i nie jest zapewne 100% na to że wypadnie polichrom. Jednym słowem event póki co jak najbardziej nieudany i strata uriudium na licencje której w żaden sposób nie da się zrobić. Dajcie drop polichromu z każdej fali albo za alieny, bo w wyprawach nie ma sensu chyba, że dacie to w ilościach minimum 400. 2 i pół godziny zmarnowane na wrota by nic kompletnie z tego nie mieć ;). Jeżeli naprawicie problem z amunicją to oddajcie też wejściówkę ludziom którzy musieli zginąć przez jej brak tak jak ja.. TL_Eviana. TL_Eviana. @TL_Eviana. !TL_Eviana. /TL_Eviana.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2022
  6. Stanleyek

    Stanleyek User

    Nie mam mozliwości zkupu licencji bojowej za uri, w sklepie wyświetla mi opcje zakupu tylko za zlotowki, a jak u Was ?
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2022
  7. Cupak

    Cupak User

    zdobądź zezwolenie żeby zdobyć porzepustkę zeby zdobyć klucz do skrzyni zeby zdobyć zasoby za które kupisz zezwolenie zeby zdobyć klucz licencji bojowej żeby zdobyć zasoby

    :cool:

    :eek:
     
  8. Neon.

    Neon. User

    Przecież jest w sklepie za 200 k uri
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    Niestety u mnie w sklepie jest tylko za złotowki 36,99.
     
  10. Neon.

    Neon. User

    Przewiń trochę w dół, jest poniżej tych wszystkich pakietów
     
  11. Stanleyek

    Stanleyek User

    jest jakiś błąd, bo nie pokazujęą się ceny wszystkich dodatków w sklepie, licencje widać ,ale cena jest tylkow zlotych po kliknięciu w jej ikone
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2022
  12. Stanleyek

    Stanleyek User

    Chyba zadzialali i udalo misię zkupić licencje za uri, ale błedow jest jeszcze mnostwo, może jednak uda się zaliczyć ten event
     
  13. Gracze powinni mieć równe szanse na starcie eventu i każdy powinien otrzymać jeden procesor gwiezdny , druga sprawa to zapisywanie konfiguracji nie działa i po powrocie we wrota jest goło i wesoło , no i trzecia rzecz która przelała czarę goryczy to wzmacniacze SBP-01 które bezsensownie wypalają się we wrotach a nie powinny.
     
  14. miro26

    miro26 User

    Gdy wskoczy się do wrót Galaktycznego wzniesienia znikają mi cele licencji bojowej wy tez tak macie.
     
  15. Najgorszy event od lat, 0 nagród, mechaniki i sam pomysł tak nudny, że nie wiem jakim cudem ten pomysł przeszedł przez produkcję jeden z eventów którego nie ruszam nawet dla samego battlepassa, nawet botom nie opłaca się na to stawiać :)
     
    -dshh14- lubi to.
  16. m1ku

    m1ku User

    amunicja lcb-10 powinna byc w wiekszej ilosci ewentualnie amunicji powinno sie dostawac wiele wiecej, poniewaz nie da sie tych wrót przejsc całych z braku ammo!!
     
  17. Ten event to masakra.
    Totalna porażka.
    Po zamyśle sądziliśmy że w końcu pojawi się coś dobrego, ale BP jak zwykle musiało wszystko popsuć, dokładając do tego pełne PAY TO WIN
     
    -dshh14- lubi to.
  18. Cpt_milus

    Cpt_milus User

    tragedia z tym eventem 3h na wyprawie 8-9sztuk polichromu 12h wyprawy 10k urki 90+polichromu czyli jakies 120k urki 120h wypraw zeby nazbierac na jeden skok we wrota ......
     
    -dshh14- lubi to.
  19. Event dobry na jedno podejście. Fajnie było sobie przypomnieć jak zaczynało się w to grać będąc flaxem :)

    Jednak pozostawia wiele do życzenia. Zakup licencji nie ma sensu, bo zdobywanie polichromu jest zbyt powolne i jest go za mało. Akcja specjalna nie dla botów i to mi się podoba. ;) Teraz zobaczymy kto jeszcze potrafi rolować wokół alienków. :cool:

    Sprawa wyglądałaby lepiej kiedy dodaliby misje specjalne, w których masz szansę zdobyć trochę tego polichromu i tej gwiezdnej esencji czy co to tam jest :D. Ja osobiście po zdaniu 30 szczelin stwierdziłem, iż dalsze próby nie mają sensu. o_O No i zabrakło, uwierzcie do czegokolwiek za tą gwiezdną bajerkę z 300 jednostek.

    Pay to win tak jak powyżej. Szkoda czasu. Zdajcie ile możecie, ale nie prężcie się do drugiego podejścia, tylko na tym stracicie.
     
  20. To że nie można dokupić podstawowej amunicji to porażka , w jaki inny sposób dokończyć te wrotka .