Opinie Otwarta beta: Gwiezdne Wzniesienie

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 22 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wyskoczyłem z wrót wiecznosci i wskoczyłem po jakimś czasie i zniknęły moje wszystkie Lasery generatory które wczesniej zdobyłem błąd? czy z kazdym wyskokiem z wrót wszystko sie resetuje?
     
  2. miro26

    miro26 User

    Ten event to porażka w 29 szczelinie zabrakło mi amunicji, tak jak wyżej ktoś napisał brak możliwości zakupu amunicji nawet tej najniższej to błąd i jak tu skończyć takie wrotka niech odpowie jakiś Mod.
     
  3. jacaaa2

    jacaaa2 User

    a bostery mimo ich nie dzialania lecą sobie jak nolmalnie w grze porażka totalna
     
  4. Stanleyek

    Stanleyek User

    Jak to jest ? Czy na silę amunicji we wrotach Gwiezdne Wzniesienie ma wpływ z jak ulepszoną amunicją dzięki promerium czy sepromowi wlatujemy w te wrota ? Zauważylem że wlatując w te wrota mając na statku ulepszoną amunicje po powrocie do bazy macierzystej ubywa tej amunicji ulepszonej, a przy duższej walce we wrotach wzniesienia ilość ulepszonej amunicji spada do zera.
     
  5. *Baribal*

    *Baribal* User

    Ogólnie doceniam wszystkie nowości w grze , no może poza wizualnymi dodatkami które tylko tną grę , ale ten Event to jak dla mnie całkowita porażka , nie po to gram ponad 10 lat rozwijam konto żeby teraz jakimś faksem latać , żadnych nagród za alieny a żeby wszystkie szczeliny zrobić to chyba cały dzień i za co ??? za klucze z którego lf3 wypada – śmiechu warte nie mówiąc o wywalaniu z wrót i traceniu ich , Powodzenia . Znając życie zaraz jakiś program będzie który baciarze odpalą
     
    [Jacek!01] lubi to.
  6. -OMEN-

    -OMEN- User

    Ilość potrzebnego polichromu aby wejść w te wrota dyskwalifikuje ten event.
     
    -dshh14- lubi to.
  7. Kociula

    Kociula User

    BUG,
    Punkty do gwiezdnego wzniesienia zostają doliczane dopiero po ukończeniu 30 fali, czyli osoby które grały po zaistnieniu tego bugu są jakieś 15k-17k punktów w plecy doliczanych do rankingu ogólnego za każdym wejściem.
     
  8. Stanleyek

    Stanleyek User

    Cztery podejścia i cztery porażki, najwyższa szczelina 35. Dwa razy zginąłem przez brak HP i dwa razy przez lagi, ile razy udało się uciec od zniszczenia przez lagi (przy dużych stratach HP) nawet nie wiem, tak często wystepują. Komu uda się zakończyć ten event to musi mieć cholerne szczęście, ja mam dość. Godziny wspinania się po szczelinach i jeden błąd gry (laga) i wszysto stracone. Najpierw niech naprawią gre a potem niech puszczają event z jednym życiem, bo inaczej ta gra to tylko kwestia szczęścia a oczywiście chociaż cala wina leży po stronie organizatorów to przeprosin ani rekompensaty z ich strony raczej nie można się spodziewać, to oni rządzą a gracze są tylko robakami. Przykre.
     
  9. mleszko

    mleszko User

    Na 35 i ja stanąłem uberprotegit strzela ok 38000 i jego zasięg
    a co do botów post "jak mocny można mieć statek"
     
  10. Fix[PL]

    Fix[PL] User

    Polichrom
    Potrzebujesz polichromu, aby wyprodukować gwiezdny procesor montowni. Polichrom możesz otrzymać poprzez Wyprawy Wrót i Wyprawy Odzyskiwacza, znajdziesz je także w naszej sekcji płatnej.
    niby daje z wyprawy wrot gdzie razem z kolegami wyslalismy ok. 200 wrot to zaden z nas nie otrzymal tego polchromu za wyprawe wrot niezle BP sb jaja z graczy robi
     
    -dshh14- lubi to.
  11. KOSIARKA

    KOSIARKA User

    na jakies 20 wrot dostalem z gamy 30 sz.ale to niewiele .zuzylem 20 zezwolen i 60 szbkiej dostawy i zrobilem 3 procesory.zrobilem prawie wszystkie cele licencji ale w te wrota juz nie wskakuje bo z jednym procesorem to bez sensu.
     
  12. Mam trochę ponad 1 k tego gwiezdnego pyłu i nie mam projektu klucza w montowni. Samemu mam se zhakować?