P.E.T. brak odbioru po zmontowaniu

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Rabaxxx, 29 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Rabaxxx

    Rabaxxx User

    Witam,

    Mam taki problem mianowicie: stworzyłem P.E.T-a w montowni, po skończeniu procesu, chcąc się nim cieszyć itp. klikam odbierz i nic się nie dzieję. Oprócz tego, że jest ciągle możliwość odbioru to "fizycznie" nie mam go. Sprawdziłem po resecie, na aplikacji na www dalej to samo wszędzie. Czy ktoś coś wie ?
    Dodam jeszcze tylko nie ma znaczenia miejsce pobytu, czy w bazie lub po za nią.
    P.S. Co nieco szukałem podobnej tematyki, ale ni ma.

    Pozdr
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2020
  2. Problem jest masowy i dotyczy wszystkich serwerów musimy jak zwykle uzbroić sie w cierpliwość i czekać na reakcje programistów , wyslij zgłoszenie do tego naszego nieszczęsnego PT zawsze co więcej zgłoszeń to problem bardziej palący.
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem jest znany, nie ma potrzeby wysyłania zgłoszenia do pomocy technicznej.