P.E.T - czy płacimy drożej za paliwo również w Drakorbit?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ¤®•Gøø𫆻Şεиşι•®¤™, 10 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Cześć, wróciłem do gry po dłuższej przerwie i jedną z rzeczy, które rzuciły mi się w oczy jest to, że PET spala o wiele więcej paliwa niż kiedyś.
    Nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, jakoby coś było zmieniane.
    W FAQ na temat peta jest zapis, że maksymalne zużycie paliwa to 135/min. U mnie nawet przy 3 mechanizmach dzisiaj schodziło po około 230/min.
    Również w całym poście o PET Heat na polskim jak i angielskim forum nie było o tym. Czy ktoś dysponuje aktualnym wzorem na zużycie paliwa? Bo ten stary zdaje się nie być aktualny... Aktualnie za peta na ochronnym muszę płacić ponad 3000uri/h co przestaje być opłacalne nawet przy zbieraniu palladium.
     
  2. jacaaa2

    jacaaa2 User

  3. ciken59

    ciken59 User

    Na szczęscie cena paliwa jest niezmienna
    przy obecnych konfiguracjach (tzn all full) pet potrafi nawet dobre 1k na minute pochłaniać na 5 pzm heat (wyższe spalanie zaczyna sie od 4 pzm)

    jeżeli chcesz zbierać palladium to moge ci dać rade

    wywal wszystkie lasery i osłony mechanizmy zostaw tylko na zbieranie surek do tego możesz zostawić protokoły ekonomiczne radarowe lub cargo wg własnego uznania wtedy heat nie wskoczy wyżej niz 3 pzm co przełozy sie na oszczędzanie paliwa