PAKIET PREMIUM

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika xDILEITx, 9 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za odświeżeniem pakietu premium ?

  1. TAK

    3 głos(ów)
    42,9%
  2. NIE

    4 głos(ów)
    57,1%
  1. xDILEITx

    xDILEITx User

    Witam wszystkich. Edytuję Posta ponieważ był on źle sformułowany.
    Nowa treść:
    Czy chcielibyście aby Pakiet Premium oferował wam wiecej korzyści?
    Jakie korzyści ja bym dodał?(oczywiście rozumiem ze nie wszystkie z naszych propozycji zostałyby dodane.)

    - Zwiększona produkcja Sepromu w Skylabie (mysle ze 2x szybsza produkcja dzięki premium skutecznie zwiększyłaby ilosc kupowanych pakietów przez graczy.)
    - Zmniejszone zużycie paliwa przez P.E.T.A?(rozwiązać to tak, że zmodyfikować protokół ekonomiczny dla peta w taki sposób aby mozna zakladać tylko 1 szt. na peta ale zeby zmniejszał zużycie paliwa o 50% i działał tylko na pakiecie premium. Obecnie jest to raczej niekorzystnie rozwiązane gdyż wyposażenie wszystkich slotów w protokoły ekonomiczne pozbawia nas mozliwosci używania innych bardziej potrzebnych protokołów. Ilość założonych protokołów także ma wpływ na zużycie paliwa, mysle więc ze powyższe rozwiązanie bedzie bardzo rozsądne.)
    - Zmniejszone zużycie amunicji na salwę?
    - Większa nagroda w postaci amunicji za ukonczenie wrót
    (np. zamiast samego UCB-100 dodatkowo taka sama ilość MCB-50 oraz SAB-50)
    - darmowe wrota pojawiające się raz dziennie przy bazie x1 /x8
    istniejące kilka godzin od aktywacji przez nas w których możemy zbierać palladium
    i niema tam innych graczy ani alienów.
    - darmowy reset umiejętności w profilu pilota. (mysle ze gracze którzy w przeszlosci nieumiejetnie rozdzielali swoje pp i mają teraz wysoką cene za reset , doceniliby taką mozliwosc i między innymi dlatego chętnie zakupiliby premium.)

    Pod spodem podajcie swoje pomysły.

    Oceńcie również moje.

    Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2024
    Gierek lubi to.
  2. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    W sumie nie pisałeś tego postu o jakiejś póżnej porze,nie wiem co brałeś ale ja też to chce.Gramy praktycznie z dnia na dzień,a tych chcesz reformować pakiet premium i to za 50 pln:cool:....na twoim miejscu nie podsuwałbym im tak utopijnych pomysłów,bo jeszcze wyjdą im na przeciw...:)
     
  3. conorek

    conorek User

    Zgadzam się z przedmówcą.

    Z jednej strony mówisz, że obecny pakiet premium nie oferuje nic korzystnego(chyba na pvp nigdy nie latałeś) a z drugiej przytoczone przez Ciebie propozycje nie są w żadnym stopniu zachęcające dla mocnych graczy, którzy głównie kupują pakiet. Nie wspominając, że chcesz podnieść cenę ponad dwukrotnie(XD). Myślę, że po takim zabiegu zyski z kupna premium poszybowałyby w dół.

    Ten pomysł sprawdziłby się bardziej jako jakiś mały dodatek dla słabszych graczy za powiedzmy 5 zł na tydzień xd
     
  4. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    piszecie jakieś bzdury i wypociny:)
    kto ma pomysł aby ta gra "wróciła" do czasu kiedy nie było botów ( Bp nie zarabia ), lagów oraz ekipa techniczna dbała o grę
     
    .-T_H_O_R-. lubi to.
  5. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    Póki co niedziela można by trochę pograć, a tu znowu atak i brak możliwości zalogowania:mad:
     
  6. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    Poniedziałek,zakupiona licencja,kolejny dzień strata premium oraz rabatu,brak możliwości zalogowania...coś pięknego;).o celach już zapomniałem...