Palladium a wacha Peta

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ViperΔ, 6 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Uaaaa ale ciągnie wachy

  1. Pet nie traci paliwa w strefie palladium

    35,7%
  2. 1 zebrane palladium +1 wachy

    21,4%
  3. Inny pomysł (napisz w poście)

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Buhahaha bogactwo nawet zwiększone ceny mnie nie ruszą!

    42,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ViperΔ

    ViperΔ User

    Witam
    Dobrze wiemy, że palladium jest dużo mniej opłacalne niż boxy. Nie ma do tego podwajacza, ani pp a uri z tego brak. Pet na 15lvl ma takie wysokie zapotrzebowanie na wache, że trzeba było coś z tym zrobić, więc wpadłem na pomysł, żeby na 5-3 w strefie palladium Pet nie tracił paliwa, jedynie żeby go uruchomić lub zbierając 1 palladium dostawać +1 wachy.
    Co o tym myślicie?
     
  2. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Palladium jest dobre do składania wrót, a okazjonalnie dostajesz sporo amunicji a nawet [LEGENDARNY] CDD, więc PP jakieś tam może być.
    Im więcej palladium zbierzesz tym więcej energii zdobędziesz - tym większa szansa na zdobycie części do wrót a co za tym idzie nawet złożenie wrót z którego idzie wymienione przez ciebie PP(Oczywiście, przy użyciu CDD), uridium a podwajacze są raz na jakiś czas :D

    ...

    Co to wacha? xD
     
  3. ViperΔ

    ViperΔ User

    Wacha to paliwo. Tym więcej i dłużej zbierasz to wiecej wachy trzeba a na boxach dużo uri i eny wiec pallka sie nie oplaca
     
  4. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    Jeżeli ty masz dużo energii z boxów to masz większego farta ode mnie. Zanim zdobędę 2 energie to mam nawet 600 uridium z boxów.
     
  5. ViperΔ

    ViperΔ User

    Bo jest więcej uri niż energii tylko za uri możesz sobie kupić energie co wychodzi dużo więcej niż z palladium, 4 energie wypadają z podwajaczem i 20% do boxów z PP a uri coś koło 370 z 4% do uri
     
  6. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    A podwajacz to przypadkiem nie kosztuje uridium? Kupujesz coś za uridium by zdobyć więcej uridium?
     
  7. ViperΔ

    ViperΔ User

    podwajacz kosztuje 8 złociszy
     
    Królicza lubi to.
  8. Mafiaq34

    Mafiaq34 User

    To już prościej kupić pakiet uridium :D
     
    Królicza lubi to.
  9. ViperΔ

    ViperΔ User

    Za te 8 złociszy w tydzień narobisz 1m uri.
     
  10. Ankalagon

    Ankalagon User

    Generalnie jestem za pomysłem wprowadzenia czegokolwiek nowego.
    Jednak biorąc pod uwagę pkt.
    1 - może być - jednak jak bierzesz pod uwagę zużycie paliwa to wcale nie jest ono takie wielkie jak załadujesz sam zbieracz lvl3 + dwa prot. radarowe lvl3 ( godzinę zbierania masz za około 2k paliwa co daje jakieś niecałe 500 uri - spokojnie taką ilość uri wyciągniesz w tym czasie z piratów które tam się napatoczą)
    2 - już widzę całe hordy ludzi lecące przy okazji zebrać palkę i naładować paliwem peta. ( godzina zbierania tak na wielkim luzie to od 1000 do 2000 palki ) do tego urka z piratów - generalnie wychodzi to samo co w pkt 1 tylko zmienia się forma pozyskania.
    3- nie mam żadnego pomysłu - po prostu trzeba kombinować aby zużywać jak najmniej.
    4-każdy dodatkowy koszt boli ale dotyka on wszystkich, czyli wszyscy mamy przechlapane pod tym względem i każdy jest zmuszony do kombinowania i kalkulowania w takim samym stopniu.

    pkt1 i 2 są takie same ale opcja 1 daje inne jeszcze możliwości - głosuję na 1
     
  11. Królicza

    Królicza User

    Już nie przesadzajmy. Dobrze zrobiony PET zbiera w zasadzie sam gdy właściciel idzie na kawkę, i tylko czasem zerka na czat. Myślę że to już będzie przesada. Nikt nikomu nie każe wbijać PETa na 15lvl, można sobie latać na tym powiedzmy 10lvl - ale staramy się o ten 15, bo to już jakiś prestiż dla konta, podobnie jak ranga z wrót. Jednak kto ma PETa na 15lvl, ten przeważnie ma już na pokładzie i dronach tyle, że go paliwo do PETa nie boli. I myślę że tu działa zasada "Im mam więcej, tym chcę więcej". A jeśli komuś żal na to paliwo bo np zbiera na bambosze, zawsze może go wyłączyć i zbierać sam :) Więc PETy obecnie składają wrota, przechodzą wrota, biją alienki, zbierają surowce, uridium, amunicję... Pomysł by odbywało się tu za darmo to jak pomysł by konta grały same podczas gdy użytkownicy czatują :p
     
  12. SλώczγK

    SλώczγK User

    wiesz miałem już wiele razy podwajacz i nigdy nawet w 2 tygodnie nie zarobiłem 1 mln uri więc ciekawe jak to zbierasz :)
     
  13. Legenda

    Legenda User

    ja na pp i podwajaczu w dzień 120 k urki max wyciskam , ale to jak mam wolne i naprawdę mi się chce siedzieć przy kompie.

    w tydzień max 800 k by mi wyszło , ale wiadomo,że praca i życie prywatne na 1 miejscu.
     
  14. SλώczγK

    SλώczγK User

    dziwne ja zbierałem 40k urki i to tylko przez 3 godziny bo potem już wogóle nie chciała leciec więc nie wiem jak to zbierać :D też mam pp na maxa :p
     
  15. ViperΔ

    ViperΔ User

    Troche wprowadziłem w błąd bo 1m się zarobi zbierając boxy cały dzień + siedzenie na piłce jak jest i robienie wrót abg właśnie z tych boxów/piłki
     
    SλώczγK lubi to.
  16. RedCat313

    RedCat313 User

    Ja mam peta na 16 plus 3 te protkoły i mi sie paliwo zwraca z piratów
    ale jestem w pełni za tym by paliwo było tam za darmo :D
     
  17. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Brak aktywności - zamykam :)

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.