Opinie PET lvl

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 6 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam Was mam pytanie odnośnie PETa.. uzywam go ogólnie do lokalizacji alienków i do zbierania surowców ;) jest sens wbijania wysokiego lvlu na Pecie? mam w tej chwili wbity 8lvl ,kupiłem zbieracza i lokalizator i wg mnie nie ma sensu.. co zyskuje na wyzszym lvl peta jak uzywam go tylko do tych celów ? ;) może ktos opisac? :D
     
  2. Jeśli używasz tylko w tych celach to nie ma żadnego sensu, chyba, że zamierzasz kupować protokoły radarowe do wzmocnienia działania ww. mechanizmów - wyższy lvl pozwala włożyć w peta więcej protokołów. A jeśli chodzi o minusy - wyższy lvl (i większa liczba protokołów) zwiększa spalanie peta.
     
  3. mm70_9

    mm70_9 User

    Nic nie zyskasz tylko stracisz więcej paliwa przy wysokim levelu peta
     
  4. warrriat

    warrriat User

    Im wyższy poziom peta tym pet ma większy bonus do dmg i osłon. Na maksymalnym poziomie można bić nim nawet 100k a statki i 200k a alieny. Rozwijanie peta jest ważniejsze od rozwijania statku bo te bonusy są stałe i niezależne od ulepszeń surowcami.
     
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    dzieki wam ;) mozna zamykać
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.