PET mechanizm

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika ™†Диїο£†Ŝмїệ®Cї†™, 16 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pytanie bardziej do ekipy, kiedy można liczyć na powtórkę dostępności Mechanizmu Złączeniowego . Bo po powrocie do gry brak tego mechanizmu zakłóca balans gry tak samo jak brak wielu modułów do statków . Przy każdym evencie wchodzi nowy moduł ale stare sie nie powtarzają jak np. moduł na prędkość do sentinela . Mozna liczyć na to ze sie pojawia albo przekażecie do centrali ze coś tu jest nie tak z balansem bo nie każdy ma do tych rzeczy równy dostęp ?
     
  2. AdekPL2

    AdekPL2 User

    Trzeba było grać cały czas. Cele które są podczas wydarzeń są na tyle proste , że nie trzeba poświęcać nie wiadomo ile dni na grę , tylko wystarczy pograć parę minut dziennie i podczas ~2 tyg eventu zrobisz to co potrzeba. Według mnie temat bez sensu bo obwiniasz BP za to , że Ty nie grałeś..
     
  3. AdekPL2 ciężko było pograć nawet kilka godzin jak sie nie gralo w DO przez 3 lata i wróciło po przerwie , a wracając po przerwie nie mam możliwości nadrobić tego co inni maja i tak samo nowi gracze nie maja tej możliwości.
     
    DiabloK2 lubi to.
  4. bravo_20

    bravo_20 User

    Założyłem konto 5 kwietnia, masz dla mnie może jeszcze jakieś mądre rady?
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie posiadamy takich informacji, ale zasugerujemy w centrali.

    Co do pozostałej części dyskusji, posty usuwam i przypominam, że tytuł wątku jest o czymś innym
     
  6. klocek28

    klocek28 User

    Od dłuższego czasu gra jest nastawiona na aktywność. Praktycznie co miesiąc(a czasem dwa razy w miesiącu wliczając chrominową gorączkę) do zdobycia w grze jest nowy przedmiot. W przypadku modułów sprawa jest mniej skomplikowana, bo oprócz wprowadzania nowych dość często wykonując cele mamy okazję zdobyć moduły z poprzednich akcji specjalnych. Niestety w wypadku mechanizmów nie jest już tak łatwo. Zarówno w wypadku mechanizmu retargeting, złączeniowego oraz mega miny pojawiły się one tylko raz i nie zanosi się na to, żeby miały się pojawić znowu.

    Jak już pisałem wcześniej jest to mechanizm mający na celu utrzymanie aktywności graczy i muszę przyznać ci rację, że w tym wypadku nowy gracze mogą poczuć się nieuczciwie potraktowani.

    Zawsze możesz napisać propozycję na forum w dziale zbiór aktualizacji i pomysłów o ponowne wprowadzenie ich w jakimś wydarzeniu. Może w formie loterii jako nagrody z HITACa, albo do sklepu lub w dziale płatności.
     
  7. Czy zostało to już zasugerowane centrali ???
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2020
  8. Temat nie aktywny. Zamykam
    MOD_PRODIGY
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.